بازار آهن آلات، حساس و لحظه ای

بازار آهن آلات، حساس و لحظه ای
بازار آهن آلات، حساس و لحظه ای

بازار آهن آلات، حساس و لحظه ای

به گزارش اهن پرایس در تحلیل بازار آهن، بازار مقاطع در حال حاضر بسیار حساس و لحظه ای شده است، بطوریکه هر عملی می تواند بر این بازار به سرعت و بشدت تاثیرگذار باشد. بارش برف، تنش های سیاسی، تغییر نرخ ارز و یا هر اتفاق بیرونی، از جمله عواملی هستند که می توانند بازار را تحت تاثیر قرار دهند که این تاثیرپذیری برای بازار آهن الات بسیار خطرناک می باشد.

در حال حاضر در روزهای پایانی سال جاری بسر می بریم و تامین نقدینگی از سوی دولت عملا متوقف شده است، در این وضعیت کوچک های بازار الک می شوند کسانیکه بدهکار هستند از دور رقابت خارج می شوند. کارخانه های آهن و فولاد بیش از همیشه نیاز به شبکه بانکی دارند که بانک ها هم خودشان در کارشان مانده اند درصورتیکه این وضعیت با یک تنش در بازار داخلی و یا خارجی مواجه شود، چناچه بیش از یک هفته این تنش بطول انجامد می تواند عواقب سنگینی به دنبال داشته باشد.

در حال حاضر بازار اهن آلات در رکود بسر می برد. قیمت آهن آلات در بازار داخلی از هر عاملی تاثیر می پذیرد و این شرایط باعث شده خرید آهن و در کنار آن فروش آهن آلات کاهش یابد. در حال حاضر بدلیل نوسانات موجود در بازار هرروزه شاهد تغییرات در قیمت روز اهن آلات هستیم از قیمت میلگرد و قیمت قوطی پروفیل گرفته تا قیمت تیرآهن و قیمت نبشی و ناودانی و ورق که همگی تحت تاثیر این شرایط هستند. اما سیاست رکود بیشتر از این پاسخگو نیست. دولت می تواند در کنار اوراق قرضه سیستم خرید با اعتبار اسنادی را که سالهاست بسته است را فعال کند به این صورت ضمن خروج بازار از رکود، اطمینان هم به معاملات باز می گردد. 

آهن پرایس سامانه ای برای اطلاع رسانی و فروش انلاین اهن الات ساختمانی و صنعتی می باشد. برای اطلاع از آخرینقیمت اهن الات اعم از قیمت تیراهن، قیمت میلگرد اجدار، قیمت قوطی پروفیل، قیمت نبشی، قیمت ناودانی، قیمت ورق،قیمت لوله و همچنین اخبار بازار اهن میتوانید وبسایت ما را بررسی کنید و در صورت نیاز به خرید اهن با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در آهن پرایس تضمین و اطمینان از کیفیت محصول در هنگام خرید را متعهد می شویم.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید

 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: