تاثیرات بازارهای موازی بر بازار مسکن

تاثیرات بازارهای موازی بر بازار مسکن
تاثیرات بازارهای موازی بر بازار مسکن

مجید کیانپور، نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در صورتی که بازار مسکن رونق دوباره بگیرد می توانیم شاید رونق 30 درصدی اقتصاد کشور باشیم. وی با اشاره به فرابخشی بودن بازار مسکن، افزود: در بازار مسکن همه ی دستگاه ها حضور دارند و باید بتوانند با استفاده از سیاستی جامع، تمام اقشار پوشش دهی کنند. در صورتی که بازار مسکن رونق تازه ای بگیرد، شاهد رونق اقتصاد کشور هم خواهیم بود که رونق این بازار باید 

مجید کیانپور، نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در صورتی که بازار مسکن رونق دوباره بگیرد می توانیم شاید رونق 30 درصدی اقتصاد کشور باشیم.

وی با اشاره به فرابخشی بودن بازار مسکن، افزود: در بازار مسکن همه ی دستگاه ها حضور دارند و باید بتوانند با استفاده از سیاستی جامع، تمام اقشار پوشش دهی کنند. در صورتی که بازار مسکن رونق تازه ای بگیرد، شاهد رونق اقتصاد کشور هم خواهیم بود که رونق این بازار باید تعادلی بین عرضه و تقاضا ایجاد کند تا قیمت ها افزایش بی رویه نداشته باشد.

مجید کیانپور در ادامه اظهار داشت: با وجود تاثیر گذاری بسیار بازار های موازی بر روی بازار مسکن، برای تقویت این بازار باید  سیاست های حمایتی از سوی دولت انجام گیرد و تمامی دستگاه ها باید نظرات خود را در جهت بهبود بخشیدن شرایط این بازار ارائه دهند.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در پایان عنوان کرد: نحوه پرداخت تسهیلات مسکن باید بطوری باشد تا تمامی اقشار جامعه، چه ضعیف و چه غنی، بتواند از ان بخوبی استفاده کرده و باتوجه به نیاز متقاضیان پرداخت شود.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: