شکست بازار آهن آلات

شکست بازار آهن آلات
شکست بازار آهن آلات

شکست بازار آهن آلات

در اخرین روز های هفته گذشته شاهد روند کاهشی قیمت ها در بازار آهن الات بوده ایم که همین امر نشان دهنده ورود بازار به فاز جدیدی از قیمت ها می باشد. با توجه به گزارشات منتشر شده در اخبار بازار آهن طی هفته های اخیر، از جمله مهم ترین دلایل نوسانات بازار اهن در روز های اخیر ضعف تقاضا می باشد که به احتمال قوی در آینده نیز این سیگنال می تواند تاثیر شایانی بر بازار داخلی گذارد.

به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار آهن، اتفاقاتی اعم از کم توجهی به معاملات بورس کالا، اینده مبهم وضعیت قیمت آهن الات، عدم شفافیت نرخ ها در اینده، ترس از امتداد کاهش نرخ های جهانی و همچنین کاهش نرخ دلار که در روز های پایانی هفته گذشته رخداد، همگی موجب شد تا عوامل تاثیر گذار بر روند بازار دیگر مبهم نبوده و بلعکس یک شفافیت نگران کننده ای از کاهش قیمت ها در حال رونمایی می باشد. اگرچه انتظار می رود این روند کاهش قیمت ها برای مصرف کننده نهایی از جذابیت بالایی برخوردار باشد که در نهایت موجب افزایش تقاضا در بازار خواهد شد. البته با توجه به کاهش پروژه های ساختمانی و صنعتی و همچنین کاهش نرخ های جهانی می توان به این جذابیت ها خیلی خوش بین بود.

خبر های بازار آهن حاکی از کاهش قیمت محصولات فولادی در اولین روز از هفته جاری می باشد. قیمت میلگرد آجدار بطور میانگین 150 تومان کاهش یافت. همچنین شاهد کاهش قیمت های قوطی پروفیل در بازار هستیم. قیمت قوطی اهن ضخامت 2.5 میلیمتر بطور متوسط 100 تومان افت داشته است. در حال حاضر قیمت پروفیل 2.5 میل جهان پروفیل 6250 می باشد. هنوز نرخ دیگر محصولات فولادی در این بازار کاهشی اعلام نشده است اما با توجه به وضعیت بازار آهن پیش بینی می شود قیمت دیگر محصولات تا پایان امروز کاهشی اعلام گردد.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

پرینت صفحه لیست قیمت ها در تلگرام کانال آهن خبر

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳