قیمت آهن آلات در بازار آهن تهران

قیمت آهن آلات در بازار آهن تهران
قیمت آهن آلات در بازار آهن تهران

قیمت آهن آلات در بازار آهن تهران

بازار آهن تهران امروز افزایش قیمت دوباره در فروش میلگرد تجربه کرده است. برخلاف دیروز که بازار آهن آلات نوسان قیمتی زیادی را تجربه کرده بود، امروز بازار نوسانی نداشت بدین منظور که از ابتدای صبح تا آخر ظهر قیمت میلگرد و قیمت تیرآهن با افزایش قیمت اعلام شد. در روز گذشته قیمت پروفیل ها ثابت بود ولی به یک باره قیمت میلگرد روندی افزایشی به خود گرفت و بازار را به حدی دچار نوسان کرد که اکثر کارخانه های تولید کننده میلگرد، فروش خود را بستند

کارخانه های تولید کننده پروفیل که صبح امروز قیمت پروفیل درب کارخانه را اعلام کردند، شاهد کاهش قیمت در بعضی از کارخانه ها بودیم البته تعدادی از عرضه کنندگان پروفیل نیز با نرخ ثابت قیمت ها را اعلام کردند. اگرچه امروز قیمت پروفیل ها با کاهش همراه بود اما در ساعتی بعد که قیمت میلگرد در تهران و در کارخانه نیز اعلام شد، شاهد افزایش قیمت دوباره میلگرد بودیم. هرچند که قیمت ها 10 الی 20 تومان نیز مجدد افزایش یافت اما اکثر عرضه کنندگان میلگرد به کار خود ادامه دادند و فعالیت در بازار بطور چشم گیری کاهش نیافت؛ اما طبق گزارشات به دست آمده قیمت نبشی امروز افزایش جزئی را تجربه کرد و فروش نبشی بسته شد. با وجود بالا رفتنن قیمت در نبشی ها و میلگرد و تیرآهن ها، قیمت ناودانی همچنان ثابت و بدون تغیر اعلام شد. اما نکته جالبی که وجود دارد، بسته شدن فروش ناودانی می باشد که بدون نوسان و تغیری در قیمت بسته شد.

قیمت تیرآهن در تهران امروز نیز همچنان با افزایش 2000 الی 5000 تومانی مواجه بود. گفتنی است که این افزایش قیمت تیرآهن در بنگاه تهران فقط مختص بنگاه های عرضه کننده اهن در تهران نبود، بلکه قیمت تیرآهن درب کارخانه نیز با افزایش قیمت اعلام شدقیمت تیرآهن ذوب آهن در بعضی از سایز ها افزایش و در بعضی از سایز کاهش داشت؛ اما قیمت تیرآهن متفرقه بطور کلی با افزایش قیمت همراه بود.

 

 

 

برای خرید ورق روغنی، خرید ورق سیاه، خرید تیرآهن، خرید ورق st37، خرید آهن شرایطی، خرید میلگرد آجدار، خرید اینترنتی آهن، خرید اینترنتی میلگرد، خرید میلگرد از کارخانه، خرید میلگرد اصفهان، خرید ورق گالوانیزه و خرید آهن آلات ساختمانی ، با تلفن 54103-021 با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. برای اطلاع از آخرین قیمت ها و عضویت در کانال تلگرام ما  ⬅️ اینجا ️ را کلیک کنید.

 

 

 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 1 از 5 - 1 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: