قیمت آهن آلات ساختمانی در آبان ماه 96

قیمت آهن آلات ساختمانی در آبان ماه 96
قیمت آهن آلات ساختمانی در آبان ماه 96

به گزارش آهن پرایس با توجه به تحقیقات میدانی و کارشناسی صورت گرفته در بازار آهن در آبان ماه سال 96 به غیر یک یا دومورد افزایش هیجانی بازار ثبات نسبی را در قیمت اهن آلات شاهد بودیم.لازم به ذکر است افزایش قیمت ها در آن دو مورد نیز با واکنش منفی بازار مواجه شد و دوباره به پله قبل عقب نشینی کرد.اما اگر به صورت دقیق تری نگاه کنیم این ثبات یک معدل از بازار محسوب می شود بدین معنی که در برخی از موارد از جمله قیمت میلگرد 

به گزارش آهن پرایس با توجه به تحقیقات میدانی و کارشناسی صورت گرفته در بازار آهن در آبان ماه سال 96 به غیر یک یا دومورد افزایش هیجانی بازار ثبات نسبی را در قیمت اهن آلات شاهد بودیم.لازم به ذکر است افزایش قیمت ها در آن دو مورد نیز با واکنش منفی بازار مواجه شد و دوباره به پله قبل عقب نشینی کرد.اما اگر به صورت دقیق تری نگاه کنیم این ثبات یک معدل از بازار محسوب می شود بدین معنی که در برخی از موارد از جمله قیمت میلگرد آجدار افت خیز ها بیشتر از سایر محصولات بوده و به طور کلی می توان گفت که قیمت فعلی میلگرد در بازه 2100 الی 2200 تومان در هر کیلوگرم می باشد. (سایز 16 الی 28 در این تحقیق مورد بررسی قرار گرفته).


قیمت قوطی و پروفیل و قیمت نبشی و ناودانی بیشترین ثبات را نسبت به سایر مقاطع داشت و در اکثر مواقع بدون تغییر اعلام شد.البته این ثبات شامل قیمت ورق گالوانیزه و همچنین قیمت ورق روغنی نیز می شود. قیمت تیرآهن نیز در ابتدای آبان ماه بیشتر روند نزولی داشت و الان تقریبا به آرامش رسیده است. در بین تمامی مقاطع قیمت ورق آهن با شیب ملایمی رو به بالا بود البته این شیب آنچنان نبود که برای خریداران نفس گیر باشد و آنان را از خرید منصرف کند. قیمت ورق سیاه مبارکه در حال حاضر در سایز های پر مصرف نزدیک به 2450 تومان می باشد.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: