لغو قانون پیش خرید مسکن تا دوماه آینده

لغو قانون پیش خرید مسکن تا دوماه آینده
لغو قانون پیش خرید مسکن تا دوماه آینده

لغو قانون پیش خرید مسکن تا دوماه آینده

حامد مظاهریان، معاونت وزیر راه و شهرسازی گفت: با وجود اینکه لغو قانون پیش خرید مسکن یک تخلف محسوب می شود، اما با این وجود این قانون جدید تا دو ماه آینده تصویب و به موجب آن قانون پیش خرید مسکن لغو می گردد.

وی افزود: با توجه به اینکه قانون پیش خرید مسکن دارای مزایایی اعم از رعایت منافع خریداران، جلوگیری از کلاهبرداری های کلان و فروش یک واحد به چندین نفر، است اما دارای مشکلاتی است که منجر شده تا پیش فروشندگان و سرمایه گذاران واحد های خود را پیش فروش نکنند.

حامد مظاهریان عنوان کرد: قانو جدید علاوه بر اینکه مانع بروز تخلفات در بخش مسکن می شود، در عمل هم موجب می شود تا بحث پیش فروش مسکن نیز لغو شود.
معاون راه و شهرسازی افزود: با توجه به اینکه قانون پیش فروش مسکن یکی از راه های خرید مسکن بود که در جامعه رونق داشت و طرفین معامله طبق آن کار میکردند، اما شرایطی وجود دارد که این قانون باید اصلاح شود و صحبت های کارشناسی و اولیه آن برای اصلاح این طرح انجام شده است.

مظاهریان تصریح کرد:این قانون جدید در دست اصلاحات مجلس است و احتمالا تا دوماه آینده اقداماتی برای لغو قانو پیش فروش مسکن صورت می گیرد.

 

 

برای دریافت قیمت میلگرد ، قیمت تیر آهن ، قیمت نبشی و نادانی ، قیمت پروفیل ، قیمت ورق ، در کانال تلگرام  اهن پرایس ما عضو شوید.

 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: