شایعه ی گرانی مسکن تا پایان سال

شایعه ی گرانی مسکن تا پایان سال
شایعه ی گرانی مسکن تا پایان سال

خبـر گرانی 30 درصدی مسکن ، واکنـش رئیس اتحادیه کشـوری مشاوران املاک را در پی داشت. به گزارش آهن پرایـس در تحلیل بازار مسکن؛ حسام عقبایـی با رد این شایعه اینگـونه بیان کرد : بازار مسکن ظرفیت افزایش بیش از ۱۰ درصدی قیمت را ندارد. وی بر این نکته تاکید کرد : افزایش ۵ تا ۱۰ درصدی قیمت‌ها در بازار مسکن هر سال با توجه به نرخ تورم صورت می‌گیرد. امسال در‌‌ همان نیمه نخست سال، افزایش

خبـر گرانی 30 درصدی مسکن ، واکنـش رئیس اتحادیه کشـوری مشاوران املاک را در پی داشت.

به گزارش آهن پرایـس در تحلیل بازار مسکن؛ حسام عقبایـی با رد این شایعه اینگـونه بیان کرد :  بازار مسکن ظرفیت افزایش بیش از ۱۰ درصدی قیمت را ندارد.

وی بر این نکته تاکید کرد : افزایش ۵ تا ۱۰ درصدی قیمت‌ها در بازار مسکن هر سال با توجه به نرخ تورم صورت می‌گیرد. امسال در‌‌ همان نیمه نخست سال، افزایش ۱۰ درصدی قیمت در شهرهای بزرگ صورت گرفت و تا پایان سال جهش قیمتی نخواهیم داشت.

عقبایـی همچنین در ادامه صحبت‌های خود در خصوص خروج از رکود بازار مسکن اینطور توضیح داد : در دوران پیش رونـق قرار داریم و بازار ساخت و ساز مسکن قرار است دوباره با سرمایه گذاری ‌های جدید رونق پیدا کند. چند سالی می‌شود که هیچ تحرکی در بازار مسکن به وجود نیامده است ؛ از این سو خروج از رکود به زمان بیشتری نیاز دارد. عقبایی در پایان به تأثیر تحرک بازار مسکن بر دیگر بخش ها اشاره کرد :  تا سال ۹۷ قیمت‌ها در بازار مسکن واقعی می‌شود و این روند می تواند علاوه بر بازار مسکن ، بر دیگر بخش های بازار نیز تأثیر گذار باشد. 

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: