کارخانه شکفته

کارخانه شکفته در سال 1330 تأسیس گردید. این واحد در اوایل کار خود، تنها یک کارگاه ریخته گری بود که توسط آقای حبیب شکفته به بهره برداری رسید و هدف آن تولید انواع لوازم ریخته گری و سنجش بود. در ادامه با تلاش های فراوان و همت بلند موسس آن توانست به تولیدات خود اضافه و پیشرفت کند.

این مجتمع در سال 1360 به اوج پیشرفت خود رسید و با توجه به نیازهای روز کشور، توانست قطعات تولیدی بسیاری از کارخانجات مهم را در کشور تولید نماید. از جمله این کارخانه ها می توان به کارخانه های تولید قطعات اتومبیل، ماشین های کشاورزی و قطعات ریلی اشاره کرد.

در اوایل دهه 60 مجتمع فولاد شکفته رو به تولید مقاطع فولادی آورد و در اواسط دهه 70 موفق به تولید و ساخت انواع ماشین های تهیه نورد در کشور شد؛ از این رو توانست مقاطع مورد نیاز خود را از طریق ماشین هاس نوردی که تولید خود مجتمع بود، تهیه کند. گروه صنعتی شکفته مشهد در سال 1388 به عنوان یک کارخانه تولیدی شناخته شد و تاکنون نمایشگاه های زیادی را در سطح کشور برای معرفی محصولات خود برگذار کرده است. میزان ظرفیت تولیدی این مجتمع سالانه 100 هزار تن در سال می باشد.

شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت نبشی و قیمت ناودانی شکفته به کانال تلگرامی و سایت آهن پرایس مراجعه نمایید و یا برای خرید نبشی و ناودانی شکفته با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)