کارخانه فایکو

شرکت فولاد البرز ایرانیان که در بازار فولاد ایران با نام فایکو شناخته می شود، در حوزه ی تولید انواع مقاطع فولادی با ابعاد متنوع، در حوزه تولید مقاطع فولادی به فعالیت می پردازد. تولید سالیانه بیش از ۱,۵ میلیون تن انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی شرکت فایکو، این مجتمع را در رده عظیم ترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی گرم در کشور و منطقه قرار داده است.

محصولات تولیدی  کارخانه فایکو شامل میلگردهای صنعتی و ساختمانی با قطر ۸ الی ۳۲ میلی متر و همچنین انواع تیرآهن، ناودانی های و نبشی های بال مساوی و نامساوی از ارتفاع مقطع ۸۰ الی ۳۲۰ میلی متر می باشد. این محصولات در دو خط تولید با ظرفیت های جداگانه ۷۵۰ هزار تن تولید می شوند. کارخانه فولاد فایکو دارای واحدهای کنترل کیفیت در بخش های مختلف تولیدی خود می باشد که کیفیت محصولات تولیدی را از لحاظ ترکیبات شیمیایی، مکانیکی و غیره مورد بررسی و آزمایشات کیفی قرار می دهند.از این رو با اطمینان می توان گفت که کیفیت میلگرد فایکو قابل رقابت با محصولات مشابه در سراسر کشور می باشد.

کارخانه فایکو علاوه بر میلگرد آجدار، تیرآهن نیز تولید می نماید. تیرآهن فایکو در دو نوع IPN, IPE تولید می گردد؛ تیرآهن IPE ازجمله تیرآهن های معمولی و استاندارد در ایران هستند که ضخامت بال در این نوع از تیرآهن ها ثابت بوده و تحت استاندارد اروپا تولید می شوند.

این مجتمع در استان مازندران و کیلومتر 15 جاده ساری به مشهد واقع شده است که با استفاده از خطوط تولید تمام اتوماتیک و هوشمند با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا توانسته محصولات یاد شده را مطابق با کلیه استانداردهای ملی و بین المللی تولید کند.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است که بصورت روزانه قیمت محصولات این کارخانه تولیدی را به اطلاع مشتریان گرامی برساند. شما می توانید به منظور خرید میلگرد آجدار و خرید تیرآهن فایکو با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)