کارخانه فولاد یزد

شرکت فولاد یزد در سال 1359 تأسیس گردید و در ادامه فعالیت خود در سال 1375 توسط بخش خصوصی پس از گذر از موانع قانونی، با احداث یک واحد نورد میلگرد در نزدیکی شهر یزد به بهره برداری رسید. مجتمع فولاد یزد با بیش از نیم قرن سابقه، نقش مهمی را در صنعت فولاد کشور ایفا می کند و با حضور در بازارهای فولاد صنعتی و ساختمانی توانسته رشد چشمگیری در این حوزه داشته باشد.

فولاد یزد توانسته با رشد چشمگیر، راه خود را در زنجیره فولاد ادامه دهد و بیش از 12 محصول را در سبد محصولات خود ارئه دهد که تا به امروز در بخش خصوصی ایران بی سابقه بوده است. محصولات فولاد یزد اساس تمایز خود را در اقتصادی کردن مصرف فولاد در ساخت و ساز بنا نهاده و توانسته رضای بخش زیادی از مشتریان را جلب نماید.

از دیگر ارزش های محصولات فولاد یزد می توان به ارائه سرویس های جانبی و ارتباط مستقیم با مصرف کننده، توسعه مداوم محصولات حدید فولادی و پاسخگویی مناسب به نیازهای مشتری اشاره کرد. مجموعه آهن پرایس مفتخر است که به صورت روزانه قیمت تیرآهن و قیمت میلگرد این کارخانه تولیدی را به اطلاع مشتریان گرامی برساند. شما می توانید به منظور خرید تیرآهن و خرید میلگرد فولاد یزد با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات فولاد یزد

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ