کارخانه قائم اصفهان

فولاد قائم پروفیل رازی در سال ۱۳۸۷ در زمینی به مساحت ۳۷ هزار متر مربع و زیر بنای ۱۹ هزار متر مربع با هدف تولید انواع محصولات فولادی اعم از میلگرد قائم رازی در شهرک رازی شهرضا واقع در استان اصفهان تاسیس گردید. پس از آماده سازی های لازم و خرید تجهیزات این کارخانه فعالیت های خود را به صورت رسمی طی دو فاز آغاز نمود.

این مجموعه شامل خطوط تولیدی به شیوه نورد سرد با ظرفیت تولید ۵۰ هزار تن در سال می باشد که اوایل سال ۱۳۹۰ به بهره برداری رسید. این فاز شامل تجهیزاتی جهت راه اندازی دستگاه های برش ورق با ضخامت ۱ تا ۶ میلی متر و ۴ خط تولید لوله و پروفیل در سایزهای ۲ و ۳ اینچ می باشد. فاز دوم شرکت قائم اصفهان نیز شامل خطوط تولید محصولات فولادی به شیوه نورد گرم می باشد؛ در این خطوط از محصول شمش ۶ متری در سایر ۱۵۰*۱۵۰ میلی متر به عنوان ماده اولیه استفاده می گردد.

میلگرد قائم اصفهان به صورت آجدار و با گرید A3 از سایز ۸ تا ۳۲ به مرحله تولید می رسند. ظرفیت تولیدی فاز دوم به صورت سالیانه ۳۰۰ هزار تن می باشد. آماده سازی اولیه فاز دوم کارخانه میلگرد قائم در سال ۱۳۹۱ آغاز و پس از فراهم سازی تجهیزات، دستگاه های مربوطه و تکمیل خطوط تولید در سال ۱۳۹۵ به بهره برداری رسید. قابل ذکر است که سرمایه اولیه برای تجهیز خطوط تولید میلگرد قائم رازی حدود ۶۰۰ میلیارد ریال بوده که از منایع شرکت تامین شده است. ناگفته نماند که فولاد قائم رازی اصفهان توان افزایش ظرفیت های تولیدی فاز یک و دو را نیز دارد. ظرفیت تولیدی ۵۵ تن محصول فولادی در ساعت موجب گشته تا زمینه فعالیت برای ۲۰۰ نیرو به صورت مستقیم و ۱۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم فراهم آید.

شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت میلگرد آجدار قائم اصفهان به سایت آهن پرایس مراجعه نموده و یا جهت سفارش خرید میلگرد آجدار قائم اصفهان با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید.

آخرین قیمت محصولات قائم اصفهان

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ