قیمت زانو جوشی

لیست قیمت روزانه فروش زانو جوشی

زانویی جوشی درزدار  Elbow butt weld 

زانوی جوشی یک لوله است که ما بین دو لوله یا تیوب قرار می گیرد و به وسیله آن است که جهت حرکت سیال تغییر میکند زاویه های مرسوم این زانویی ها  زاویه 180و 90 و 45 درجه است، البته برای برخی مصارف خاص زانویی با زاویه 22.5 ، 60 و 120 درجه نیز تولید می گردد. 

البته در برخی زانویی ها دو انتهای لوله از نظر اندازه با هم متفاوت است که این دست از زانویی ها، زانویی کاهنده نامیده می شوند.

استاندارد ابعادی زانو جوشی درزدار ASME B16.9 و استاندارد متریالی زانویی درزدار ASTM A234 WPB می باشد.زانویی جوشی درزدار به قطر نامی NPS و رده ضخامتی SCH شناخته می شود.

اتصالات درزدار با نماد ERW به معنای وجود درز جوش هستند.زانویی جوشی از سایز “1/2 تا “16 در نوع تولید داخلی توسط شرکت ایران اتصال تولید می شود.

کارخانه های تولید کننده زانویی

شرکت ایران اتصال تولید کننده عمده اتصالات جوشی درزدار می باشد.زانویی درزدار توسط شرکت ایران اتصال در دو نوع زانویی سبک و سنگین از سایز “1/2 تا سایز “12 تولید میگردد.

انواع زانویی بر اساس زاویه  

لوله زانویی 90 درجه
لوله زانویی 90 درجه شعاع بلند
لوله زانویی 90 درجه شعاع کوتاه 
لوله زانویی 45 درجه 
لوله زانویی 45 درجه شعاع بلند 
لوله زانویی 45 درجه شعاع کوتاه 
لوله زانویی 180 درجه

 انواع زانویی بر اساس اتصال 

زانویی با جوش لب به لبی butt welded elbow))
 زانویی با جوش سوکتی (socket welded elbow) 
 زانویی رزوه دار (threaded elbow) 
 

 قیمت زانویی جوشی

عوامل مختلفی بر قیمت زانو جوشی موثر از جمله این عوامل می توانیم به جنس و برند و کیفیت محصول اشاره نماییم برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و پیش فاکتور می توانید با شماره 02154103 با کارشناسان و مشاوران حرفه ای آهن پرایس تماس حاصل فرمایید.

در حال دریافت آخرین قیمت زانو جوشی ...

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

-

قیمت زانو جوشی