قیمت سپری

لیست قیمت روزانه فروش سپری

سپری مقطعی با شکل ظاهری T می باشد که اکثر مواقع در ساخت درب و پنجره های گوناگون بکار برده می شود و به طور کلی در ساختمان سازی و صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول نیز همانند نبشی و پروفیل به دو صورت فابریک و پرسی ساخته می شود.

اکثرا ضخامت سپری ها بین ۰٫۹ تا ۲٫۵ میلیمتر است که ضخامت ۲ میلیمتر بیشترین استفاده را دارد. از این مقطع عموماً برای ساخت درب و پنجره های گوناگون، برای متصل کردن پل ها به ستون ها، ساخت سازه های فلزی، ستون و خرپا که سازه‌ای مستحکم از واحدهای مثلثی شکل می باشد که از متصل شدن اجزای باریک و بلند تولید می شود، استفاده می کنند.

در حال دریافت آخرین قیمت سپری ...

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
تفاوت نبشی و سپری در چه مواردی می باشد؟

سپری ابعاد مشخصی دارد ولی نبشی می تواند بال های مساوی یا نامساوی داشته باشد. تفاوت دیگر آنها در شکل ظاهری می باشد که سپری دارای سطح مقطع T شکل بوده اما نبشی به دو شکل V و L می باشد. سپری معمولا در مواردی که نیاز به اتصال دو وجه داشته باشد استفاده می گردد.

خرید سپری به چه صورتی انجام می پذیرد؟

شما می توانید پس از انتخاب سپری مورد نیاز خود، با شماره 54103-021 تماس حاصل نمایید و از کارشناسان مجموعه آهن پرایس در خصوص خرید سپری و دریافت پیش فاکتور، مشاوره رایگان دریافت نمایید و پس از آن اقدام به خرید کنید.

سپری در چه ضخامتی تولید می شود؟

ضخامت سپری ها معمولا بین 0/9 تا 2/5 میلی متر می باشد که ضخامت 2 میلی متر آن کاربرد بیشتری دارد.

سپری در چه مواردی کاربرد دارد؟

سپری در ساخت درب و پنجره، اتصال پل ها به ستون ها، ساخت سازه های فلزی، صنایع سد سازی و... کاربرد دارد.

-

قیمت سپری