قیمت پروفیل مبلی

لیست قیمت روزانه فروش پروفیل مبلی

اولویت نمایش براساس

قیمت های درج شده برای یک ظرفیت و با احتساب %۹ ارزش افزوده می بـاشد.

کارخانه:
پروفیل مبلی تهران
1401/11/17

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

ضخامت
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ

پروفیل مبلی

پروفیل مبلی که نام دیگر آن پروفیل سبک یا قوطی سبک است با استفاده از ورق روغنی با ضخامتی بین 0.4 تا 1.5 میلیمتر تولید می گردد. از آنجایی که استفاده از پروفیل مبلی در مواردی چون مبلمان، دوچرخه، خودرو و لوازم خانگی مرسوم است قیمت آن بسیار حائز اهمیت است و قیمت پروفیل مبلی به صورت کیلویی اعلام می گردد، شرکت آهن پرایس به ارائه ضمانتنامه قیمت و کیفیت پیشرو عرضه محصولات فولادی به صنعتگران کشور است. 

کارخانه  کارخانه های تولید کننده پروفیل مبلی: 

کارخانه خاورصنعت هما
نورد و پروفیل ساوه
فولاد ساب و کویر 

قیمت پروفیل مبلی

قیمت پروفیل مبلی به عوامل متعددی از جمله قیمت جهانی ورق نورد سرد، نرخ ارز،حتی هزینه های سوخت کارخانه و کیفیت و برند محصول بستگی دارد. شایل ذکر هر چند در ظاهر در قیمت کیلویی مبلغ پروفیل مبلی از پروفیل های ورق سیاه بالاتر است اما به طور کلی از آنجایی وزن شاخه های پروفیل مبلی سبک است در مجموع پس از خرید هزینه کل کمتر از خرید پروفیل سیاه خواهد شد.  جهت دریافت مشاوره و برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوران حرفه ای آهن پرایس و همچنین دریافت پیش فاکتور با تضمین قیمت و کیفیت با شماره 54103-021 تماس حاصل فرمایید.

پروفیل مبلی به دلیل شکل ظاهری آن، به پروفیلی با مقطع بسته شناخته می‌شود؛ آنچه این محصول را از سایر پروفیل‌ها متمایز می‌کند نوع ورق استفاده شده و ضخامت آن است. قوطی پروفیل مبلی به دلیل کاربری آن باید دارای خاصیت جوش‌پذیری و خم‌کاری نیز باشد به همین جهت در تولید آن غالبا از ورق ST12 و ST14 استفاده می‌شود. گفتنی است پروفیل مبلی به سه روش تولید می‌شود و در دو نوع درزدار و بدون درز در بازار عرضه می‌شود.

کارخانه‌های تولید پروفیل مبلی

در ایران بیش از صد کارخانه در زمینه تولید لوله پروفیل فعالیت دارند که از این میزان کمتر از 20 کارخانه پروفیل مبلی تولید می‌کنند که در ادامه به چند نمونه از برترین کارخانه‌های تولید پروفیل مبلی اشاره می‌شود:

  • کارخانه لوله و پروفیل صبا
  • کارخانه خاورصنعت هما
  • کارخانه نورد و پروفیل ساوه
  • کارخانه فولاد ساب قزوین
  • کارخانه پروفیل خلیج فارس

نحوه خرید قوطی پروفیل مبلی

در حین خرید پروفیل مبلی باید برخی فاکتورها و مشخصات فنی را که اثر مستقیمی در نرخ این محصول دارد، مورد توجه قرار داد. در ابتدا باید محصول موردنظر را به درستی و براساس نیاز خود  انتخاب کنیم، سپس به ضخامت و وزن محصول که در قیمت نهایی اثر دارد، دقت کنیم، پروفیل مبلی معمولا در ضخامت‌های 1 الی 6 میلیمتر تولید می‌شود.ابعاد قوطی نیز در قیمت محصول اثرگذار است به عنوان مثال قوطی استفاده شده در  لوازم خانگی با محصول استفاده شده در صنعت خودروسازی ابعاد  یکسانی ندارد.

جنس قوطی نیز در قیمت آن اثرگذار است، پروفیل مبلی ساخته شده از ورق سیاه با پروفیل ساخته شده از ورق روغنی قیمت یکسانی ندارد و هر تغییری در نرخ ورق، قیمت پروفیل مبلی را نیز تغییر می‌دهد. برند کارخانه و استاندارد تولید محصول نیز از جمله موارد اثرگذار در قیمت پروفیل است. 

خرید قوطی مبلی از اهن پرایس به صورت کیلویی است و نرخ آن نیز بر حسب کیلوگرم تعیین می‌شود. پروفیل مبلی به صورت بندیلی به فروش می‌رسد و هر بندیل هم با توجه به سایز، ابعاد و ضخامت پروفیل مبلی در بسته‌های 1 الی 2 تنی عرضه می‌شود. در نهایت برای دریافت مشاوره رایگان و راهنمایی بشتر در زمینه خرید پروفیل مبلی یا هر محصول دیگری می‌توانید با شماره 54103-021 تماس بگیرید و با کارشناسان این  مجموعه در ارتباط باشید.

 

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

-

قیمت پروفیل مبلی

تماس با آهن پرایس 021-54103 قبل از خرید مشورت کن!