جذب متقاضی برای واحدهای مسکن مهر

جذب متقاضی برای واحدهای مسکن مهر
جذب متقاضی برای واحدهای مسکن مهر

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: باید برای سایر واحدهای مسکن مهر که بدون متقاضی هستند، متقاضی جذب کنیم.حمید رضا عظیمیان عصر دیروز یکشنبه در آئین افتتاح مسکن مهر شوشتر با تبریک دهه فجر اظهار کرد: امروز این مجموعه چهار هزار واحدی که در حدود یک هزار و ۷۰۰ واحد آن مردم ساکن شده اند و متقاضیان به هدف خود رسیده اندرا افتتاح کنیم. عظیمیان افزود: زیرساخت های این واحدها به مرور انجام می شود و ...

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: باید برای سایر واحدهای مسکن مهر که بدون متقاضی هستند، متقاضی جذب کنیم.حمید رضا عظیمیان عصر دیروز یکشنبه در آئین افتتاح مسکن مهر شوشتر با تبریک دهه فجر اظهار کرد: امروز این مجموعه چهار هزار واحدی که در حدود یک هزار و ۷۰۰ واحد آن مردم ساکن شده اند و متقاضیان به هدف خود رسیده اندرا افتتاح کنیم. عظیمیان افزود: زیرساخت های این واحدها به مرور انجام می شود و  امروز شبکه برق آن با نصب ترانس و کابل کشی انجام شده است. برای خدمات روبنایی و کلانتری نیز با مدیرکل راه و شهرسازی نیز توافقاتی انجام دادیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: با مصوبه شورای پول و اعتبار و مجوز بانک مرکزی، سقف وام برای خریداران اقساطی از ۳۰ میلیون تومان به ۴۰ میلیون تومان ارتقا پیدا کرد.

عظیمیان بیان کرد: نرخ سود بانکی تسهیلات هیچ تغییری پیدا نمی کند ضمن اینکه باید برای سایر واحدهای مسکن مهر که متقاضی ندارند نیز متقاضی جذب کنیم.

برای ورود به کانال ما در تلگرام کلیک کنید.

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: