فایل های فروش در بازار مسکن

فایل های فروش در بازار مسکن
فایل های فروش در بازار مسکن

فایل های فروش در بازار مسکن

بنا بر گزارش تحلیل گران آهن پرایس در خصوص وضعیت بازار مسکن، بر اساس بررسی قیمت آپارتمان ‌های عرضه شده در بازار معاملات مسکن پایتخت حاکی از این است که فایل‌ های موجود اغلب در زمره آپارتمان‌ های به قیمت رسیده قابل دسته‌ بندی هستند.

واسطه‌ های ملکی آن دسته از آپارتمان‌ های فروشی را که اولا نو ساز و تازه‌ ساز به شمار نمی‌ آیند و به عبارت دیگر تندی قیمت پیشنهادی آن ها از بین رفته است و از طرفی دیگر هم آن‌ قدر قدیمی‌ ساز نیستند که نیازمند هزینه تعمیرات اساسی و گسترده باشند، تحت عنوان فایل‌ های به قیمت رسیده معرفی می‌ کنند.

البته در ادبیات محاوره واسطه ‌ها، به قیمت رسیده بودن ملک بعضا به مدتی که نزد بنگاه‌ ها باقی مانده و به فروش نرفته است نیز ارتباط پیدا می‌کند. در واقع آپارتمان‌ هایی که مدت زیادی در بازار مسکن رسوب کرده ‌اند و دوره ی بازاریابی موفقی را با قیمت پیشنهادی اولیه پشت سر نگذاشته‌ اند، مالکان را وادار به تعدیل قیمت پیشنهادی می‌کنند و احیانا اگر قیمت اولیه  حباب آلوده باشد، پس از گذشت مدتی از بازاریابی ناموفق برای آپارتمان، این حباب با اراده مالک و بعضا راهنمایی واسطه محو می گردد.

در حال حاضر قیمت پیشنهادی عمده آپارتمان‌ های ۵ تا ۱۰سال ساخت عرضه شده در بازار مسکن پایتخت نسبت به قیمت معاملات روال بازار در یکی دو ماه اخیر، قیمت قابل قبول محسوب می‌شود و از این رو  می ‌توان این فایل ‌ها را به ‌عنوان به قیمت رسیده به مشتریان معدودی که در حال جست‌ و جو در بازار معاملات هستند، معرفی کرد.اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳