نگاه فولاد به تامین مواد اولیه

نگاه فولاد به تامین مواد اولیه
نگاه فولاد به تامین مواد اولیه

به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار فولاد، بر اساس آمار منتشر شده توسط انجمن تولید کنندگان فولاد ایران، مجموع تولید فولاد کشور با رشد 9 درصدی نسبت به دوره چهار ماهه نخست سال گذشته به 9 میلیون و 438 هزار تن در چهار ماهه نخست سال 99 رسیده است.  طبق آمارهای انجمن فولاد، تولید فولاد...

به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار فولاد، بر اساس آمار منتشر شده توسط انجمن تولید کنندگان فولاد ایران، مجموع تولید فولاد کشور با رشد 9 درصدی نسبت به دوره چهار ماهه نخست سال گذشته به 9 میلیون و 438 هزار تن در چهار ماهه نخست سال 99 رسیده است.  طبق آمارهای انجمن فولاد، تولید فولاد میانی کشور در دوره چهار ماهه نخست سال 99، 9 میلیون و 483 هزار تن بوده است که از این میان، سهم بیلت و بلوم، 5 میلیون و 562 هزار تن و سهم اسلب، 3 میلیون و 921 هزار تن بوده است. تولید بیلت و بلوم در چهار ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشد 8 درصدی و تولید اسلب، رشد 10 درصدی را تجربه کرده است.

در چهار ماهه نخست سال 99، در مجموع تولید محصولات فولادی نسبت به دوره مشابه سال گذشته، رشد 5 درصدی داشته است. مجموع تولید محصولات فولادی در چهار ماه نخست سال جاری، 7 میلیون و 257 هزار تن بوده است. تولید مقاطع طویل فولادی با رشد 11 درصدی نسبت به چهار ماه نخست سال گذشته، به 3 میلیون و 697 هزار تن رسیده است. از میان مقاطع طویل فولادی، تولید میلگرد و تیرآهن رشد 12 درصدی و تولید نبشی، ناودانی و سایر مقاطع، کاهش 3 درصدی را تجربه کرده است. میزان تولید ورق گرم در چهار ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، یک درصد رشد داشته و به 3 میلیون و 51 هزار تن رسیده است است. تولید ورق سرد با رشد 4 درصدی به 904 هزار تن و تولید ورق پوششدار با کاهش 12 درصدی به 470 هزار تن رسیده است. مجموع تولید مقاطع تخت فولادی نیز با کاهش 1 درصدی به 3 میلیون و 560 هزار تن رسیده است.

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

ساعت کاری به پایان رسیده است با ثبت درخواست ، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.