پیش‌بینی قیمت مسکن تا پایان سال جاری

پیش‌بینی قیمت مسکن تا پایان سال جاری
پیش‌بینی قیمت مسکن تا پایان سال جاری

 به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار مسکن، پیش بینی های صورت گرفته از وضعیت بازار مسکن تا پایان سال جاری خبر از پایان رکود در معاملات می دهد. روند رسیدن به رونق در آستانه شب عید تسریع شده و در این میان یک سوال در باره قیمت های آینده بوجود می آید. طبق بررسی های صورت گرفته بر روی قیمت مسکن تا پایان سال جاری، در حال حاضر دامنه افزایش میانگین قیمت آپارتمان در تهران از سه پارامتر بیشترین تاثیرپذیری

 به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار مسکن، پیش بینی های صورت گرفته از وضعیت بازار مسکن تا پایان سال جاری خبر از پایان رکود در معاملات می دهد. روند رسیدن به رونق در آستانه شب عید تسریع شده و در این میان یک سوال در باره قیمت های آینده بوجود می آید.

طبق بررسی های صورت گرفته بر روی قیمت مسکن تا پایان سال جاری، در حال حاضر دامنه افزایش میانگین قیمت آپارتمان در تهران از سه پارامتر بیشترین تاثیرپذیری را دارد که با توجه به شرایط موجود هیچ گونه جهشی انتظار نمی رود. 
تغییراتی در روند نوسانات قیمتی صورت گرفته؛ به صورتی که با افزایش شیب رشد قیمت اسمی، روند چهار ساله افت قیمت های واقعی با توقف همراه شده است. شعار سال جاری حکایت از شکل کنونی متغیرهای کلیدی بازار مسکن از عصر جدید در معاملات مسکن دارد که در آن، تغییر نرخ واحدهای مسکونی در یک محدوده سه ضلعی قابل بررسی و پیش‌بینی است.

امار های بدست امده از معاملات مسکن در پاییز و تحقیقات میدانی از فضای حاکم بر بازار در هفته‌های اخیر حاکی از  ترحک معاملات مسکن در سال جاری نسبت به سال گذشته می باشد. همچنین با توجه به جو بوجود آمده، پایان رکود به طور کامل قابل احساس می باشد که در این باره نیز کارشناسان این بازار از بازشدن یخ و گرم شدن تنور معاملات خبر می دهند.

در شرایط فعلی شواهد موجود در بازار مسکن نشان دهنده اگاهی اکثریت دو طرف بازار معاملات مسکن نسبت به وضعیت پس از رکود می باشد. در حال حاضر همین میزان اگاهی می تواند به گرم تر شدن معاملات مسکن کمک بسیاری کند و با توجه به نزدیک شدن به جابه‌جایی‌های سنتی در شب عید، بازار را وارد فاز رونق جدیدی کند

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: