کارت قسط مسکن مهر صادر شد

کارت قسط مسکن مهر صادر شد

بانک مسکن با یادآوری این‌که با توافق وزارت راه کارت قسط واحدهای مسکن مهر بدون انشعاب صادر شد اعلام کرد: تحویل واحدها و آماده کردن زیرساخت‌ها جهت سکونت بر عهده سایر سازمان‌های ذی‌ربط خارج بانک بوده و در این خصوص بانک مسکن مسئولیتی بر عهده ندارد. بانک مسکن در واکنش به بازنشر خبری با عنوان "مسکن مهری که بعد از 5 سال به جای متقاضی به بانک رسید! 

بانک مسکن با یادآوری این‌که با توافق وزارت راه کارت قسط واحدهای مسکن مهر بدون انشعاب صادر شد اعلام کرد: تحویل واحدها و آماده کردن زیرساخت‌ها جهت سکونت بر عهده سایر سازمان‌های ذی‌ربط خارج بانک بوده و در این خصوص بانک مسکن مسئولیتی بر عهده ندارد. بانک مسکن در واکنش به بازنشر خبری با عنوان "مسکن مهری که بعد از 5 سال به جای متقاضی به بانک رسید!  پاسخی را به خبرگزاری تسنیم ارسال کرد که عینا در ذیل می‌آید؛
«با عنایت به مطلب درج شده در آن سایت خبری محترم در روز 29 دیماه سال جاری مطاب ذیل جهت تنویر افکار عمومی و پاسخگویی مناسب ارائه می‌گردد. لذا خواهشمند است دستور فرمایید طبق قانون مطبوعات  نسبت به درج آن اقدام گردد.

1- برابر توافق دو سال پیش با وزارت راه و شهرسازی در خصوص تسریع در روند فروش اقساطی واحدهای احداثی مقرر گردید به منظور کاهش مبلغ سود احتسابی دوران مشارکت مدنی سهم مشتری، صاحبان (خریداران) واحدهای دارای پیشرفت فیزیکی بالا 80 درصد پروژه مسکن مهر شهر پردیس در صورت معرفی توسط شرکت عمران شهر جدید پردیس و مراجعه شعب ذی‌ربط و موافقت کتبی آنها نسبت به تشکیل پرونده فروش اقساطی و صدور کارت اقساط با همان شرایط موجود پروژه اقدام نمایند.

در این راستا مشتریان نیز تعهدنامه‌ای کتیبی مبنی بر اعلام رضایت از فروش اقساطی پروژه با وجود عدم آماده بودن زیرساخت‌های لازم و عدم نصب انشعابات آب و برق و ... امضا نمودند که کارت اقساط برای این افراد صادر شد.

لیکن علی رغم پذیرش این شرایط و تعهد مبنی بر پرداخت اقساط در سررسید معین از سوی مشتریان این افراد تاکنون اقدام به پرداخت اقساط خود که حدود 16 قسط می‌باشد ننموده و به تبع آن مشمول جریمه نیز شده‌‌اند.
2- انجام فروش اقساطی با شرح فوق در شهر جدید پردیس که مربوط به دو سال گذشته است پس از ابلاغ وزارت راه و شهرسازی به واحدهای اجرایی تابعه مبنی بر عدم واگذاری و تحویل واحدها (حتی یک واحد) از تکمیل و نصب انشعابات روند مذکور در همان مقطع متوقف گردید.

همچنین طبق قرارداد منعقد شده با شریک (سازندگان) بانک مسکن متعهد به پرداخت کل تسهیلات به ازای هر واحد بوده که طبق قرارداد نسبت به تامین مالی لازم در این خصوص اقدام کرده است، لیکن تحویل این واحدها و آماده نمودن زیرساخت‌ها جهت سکونت بر عهده سایر سازمان‌های ذی‌ربط خارج بانک بوده و در این خصوص بانک مسکن مسئولیتی بر عهده ندارد.»

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: