تحلیل بازار میلگردها در نخستین روز هفته

تحلیل بازار میلگردها در نخستین روز هفته
تحلیل بازار میلگردها در نخستین روز هفته

​به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار آهن، وضعیت بازار آهن آلات در بخش میلگردها با آغاز هفته جاری روندی افزایشی را در پیش گرفته است.  در اولین روز هفته جاری قیمت میلگردها درب کارخانه با افزایش مواجه شد. در شرایطی که هفته قبل قیمت میلگردها کاهشی بوده ، این هفته برخلاف تصور همگان دوباره روند افزایشی را پیشی گرفت. کارخانه آناهیتا گیلان که هفته گذشته قیمت های خود را کاهش داده بود، در اولین روز از هفته جاری قیمت میلگردهایش را با 20 تومان

به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار آهن، وضعیت بازار آهن آلات در بخش میلگرد ها با آغاز هفته جاری روندی افزایشی را در پیش گرفته است.  در اولین روز هفته جاری قیمت میلگردها درب کارخانه با افزایش مواجه شد. در شرایطی که هفته قبل قیمت میلگردها کاهشی بوده ، این هفته برخلاف تصور همگان دوباره روند افزایشی را پیشی گرفت.

کارخانه آناهیتا گیلان که هفته گذشته قیمت های خود را کاهش داده بود، در اولین روز از هفته جاری قیمت میلگردهایش را با 20 تومان افزایش اعلام نمود.

در سمتی دیگر کارخانه شاهرود را مورد بررسی قرار می دهیم که در هفته گذشته کاهش قیمت این کارخانه تا 30 تومان هم رسید، اما با شروع هفته جاری با 10 تومان افزایش اقدام به فروش محصولاتش را کرد.

بیشترین افزایش قیمت مربوط به کارخانه حسن رود بوده است که در روز گذشته با دوبار افزایش قیمت در نهایت مجموعا 55 تومان قیمت های خود را بالا برد. این افزایش قیمت بسیار زیاد بوده است بطوری که کارخانه حسن رود در بین دیگر کارخانه ها بیشترین افزایش قیمت را داشته است.

پس از کارخانه حسن رود که بیشترین افزایش را در آغاز هفته جاری به خود اختصاص داده بود، کارخانه پرشین می باشد که با افزایش 40 تومانی در رتبه دوم بیشترین افزایش قیمت ها قرار گرفته است. در این میان کارخانه ابهر نیز قیمت هایش را 20 تومان افزایش داد و با همین قیمت اقدام به معامله کرد.

در کنار تمام افزایش قیمت ها کارخانه کویرکاشان که در هفته گذشته قیمت هایش ثابت بوده است، با اغاز هفته جاری بازهم قیمت هایش را ثابت اعلام کرده و با همان قیمت های قبلی اقدام به فروش محصولاتش کرده است.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: