اخبار بازار آهن و قیمت آهن آلات

اخبار بازار آهن و قیمت آهن آلات
اخبار بازار آهن و  قیمت آهن آلات

اخبار بازار آهن بیانگر آن است که در طی روز های اخیر نوسانات بسیار زیادی در بازار به وجود آمد. نوسانات قیمت آهن و وضعیت بازار آهن به گونه ای بود که تعدادی از کارخانه ها فروش خود را بستند؛ مانندناودانی ابهر(البرزغرب، نبشی شکفته و چند تا از کارخانه های تولید کننده میلگرددر حال حاضر به دلیل بالا و پایین شدن نرخ ارز و دلار ، برگزاری انتخابات رئیاست جمهوری ، افت قیمت سنگ آهن در چین و ...بازار نوسان ...

اخبار بازار آهن بیانگر آن است که در طی روز های اخیر نوسانات بسیار زیادی در بازار به وجود آمد. نوسانات قیمت آهن و وضعیت بازار آهن به گونه ای بود که تعدادی از کارخانه ها فروش خود را بستند؛ مانندناودانی ابهر(البرزغرب) ، نبشی شکفته و چند تا از کارخانه های تولید کننده میلگرد. در حال حاضر به دلیل بالا و پایین شدن نرخ ارز و دلار ، برگزاری انتخابات رئیاست جمهوری ، افت قیمت سنگ آهن در چین و ...بازار نوسان قیمت موقت شده و نمی توان پیش بینی بازار آهن را به درستی انجام داد.

به گزارش آهن پرایس، میتوان وضعیت بازار آهن آلات را در روز گذشته این گونه اعلام کردقیمت پروفیل ها با 10 تومان کاهش اعلام شد. اما نرخ اعلامی میلگرد ها تفاوت بسیاری داشت، اکثر کارخانه های تولید کننده میلگرد دیروز قیمت خود را با 50 الی 20 تومان افزایش اعلام کردند.

در خصوص قیمت تیرآهن هم می توان گفتقیمت تیرآهن بنگاه تهران اکثرا ثابت بود یا کمی کاهش داشت...اما افزایش قیمتی در کار نبود.

قیمت نبشی و ناودانی ها نیز ثابت بود. اما نبشی شکفته و نبشی منظومه 10 تومان افزایش قیمت داشتندورق سیاه هم دچار نوساناتی شد، بطور مثال قیمت ورق فولاد مبارکه افزایش داشت و قیمت ورق اکسین با کاهش  همراه بود.

برای دریافت قیمت میلگرد ، قیمت تیر آهن ، قیمت نبشی و نادانی ، قیمت پروفیل ، قیمت ورق ، در کانال تلگرام ما عضو شوید. برای عضویت در کانال ⬅️ اینجا ️ را کلیک کنید.

 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: