5 هزار واحد بدون متقاضی در مسکن مهر خوزستان

5 هزار واحد بدون متقاضی در مسکن مهر خوزستان
 5 هزار واحد بدون متقاضی در مسکن مهر خوزستان

5 هزار واحد بدون متقاضی در مسکن مهر خوزستان

طبق گزارشات بدست آمده،ظهر امروز بعد از جلسه شورای مسکن این استان،غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان عنوان کرد:مهمترین معذلی که در بخش مسکن ما وجود دارد،موضوع مسکن مهر است.در حال حاضر 9هزار واحد مسکن مهر وجود دارد که دارای متقاضی است و طبقد برنامه ریزی های انجام شده،قرار است این 9 هزار واحد هرچه زودتر تکمیل و تحویل متقاضیان داده شود. وی افزود:در نشست بعدی،اداره کل راه و شهرسازی برنامه زمانبندی شده را تحویل میدهد تا به تصویب شورای مسکن خوزستان برسد.

رییس شورای مسکن نیز در گفتگویی عنوان کرد:تعدادی تعاونی مسکن وجود دارد که کارشان به دلیل مشکلات در تعاونی،کند پیش می رود،و این امر موجب نارضایتی از اداره کل کار و تعاون استان شده است و باتوجه به گفته رئیس جمهور مبنی بر اینکه مسکن مهر باید امسال تکمیل شود،به این اداره ماموریت سنگین ساماندهی و رفع مشکلات مسکن مهر داده شده تا کار ساخت مسکن مهر به سرعت پیش رود.

استاندار خوزستان تصریح کرد: پنج هزار واحد مسکن مهر هم داریم که به دلیل جانمایی اشتباه و سایر مشکلات بدون متقاضی هستند و قرار شد اگر در حوزه اختیارات استان باشد در استان و در غیر این صورت از طریق پیگیری از مرکز ترتیبی اتخاذ شود تا مقرراتی تصویب شود که این واحدهای بدون متقاضی دارای جذبه شوند و برای آن متقاضی ایجاد شود و بتوانیم از سرمایه های ملی که تبدیل به مسکن مهر شده اما این سرمایه در حال هدر رفتن است بهره بیریم.

استاندار خوزستان افزود:حدود 5 هزار مسکن مهر بدون متقاضی وجود دارد که جانمایی اشتباه و سایر مشکلات باعث شده تا بدون متقاضی بمانند، لذا اگر حوزه اختیارات استان باشد،میتوانیم ترتیبی دهیم تا برای واحد های خالی  متقاضیانی پیدا کنیم و مانع از هدر رفتن سرمایه های ملی در حوزه مسکن مهر شویم. چنانچه این اقدامات در حوزه اختیارات استان وجود نداشته باشد میتوانیم از طریق پیگیری از مرکز شرایط لازم را برای تصویب مقررات مناسب در راستای عملی کردن این طرح محیا کنیم.

برای تحلیل بازار مسکن، تحلیل بازار آهن و همچنین پیش بینی بازار آهن  اینجا  را کلیک کنید.

 

 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: