مجتمع فولاد سیادن ابهر سال 1385 در کیلومتر 7 جاده تاکستان تأسیس گردید. این مجتمع تولیدی زیر نظر آقای بهروز کارگر قناتی فعالیت می نماید و ظرفیت اسمی تولید آن 288 هزار تن در سال می باشد. از طرح های توسعه مجتمع فولاد ابهر تولید میلگرد از قطر 8 الی 32 میلیمتر می باشد که در استانداردهای A2  و A3 تولید می گردد.

فولاد سیادن ابهر در سال 1390 به عنوان کارآفرین برتر استان زنجان برگزیده شد و واحد نمونه صنعت و معدن در سال 1391 موفق به اخذ نشان عالی مدیریت شد. میلگرد سیادن ابهر در زمره تولیدات با کیفیتی قرار دارد که توانسته بخشی از بورس کالا را به خود اختصاص دهد؛ همچنین نسبت به قیمت و کیفیت خوب موجب شده جایگاه خوبی در بازار داخلی ایران به دست آورد. همانطور که اشاره شد قیمت میلگرد آجدار ابهر در مقایسه با سایر رقبا مناسب تر است، از این رو تقاضای مصرفی بالایی نیز در سطح بازار دارد.

تولیدات این مجموعه و تلاش های شبانه روزی مسئولین مربوطه در استان زنجان قابل  چشم پوشی نیست. با وجود این مجموعه و سایر مجموعه های فولادی، استان زنجان در حال تبدیل شدن به قطب فولادی ایران است. امید است تلاش های این مجموعه موجب سربلندی کشور و بی نیازی از واردات برخی محصولات گردد.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است که به صورت روزانه قیمت میلگرد آجدار ابهر را در سایت و کانال تلگرامی خود به روز نماید. شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت لحظه ای و یا خرید میلگرد آجدار ابهر با کارشناسان ما در تماس باشید.