کارخانه البرز غرب

مجتمع فولاد البرزغرب در زمینی به وسعت 50 هکتار در استان زنجان استقرار یافته و به عنوان یکی از بزرگترین طرح های خصوصی فولادسازی کشور به فعالیت می پردازد. آغاز عملیات اجرایی و احداث این مجتمع از سال 84 آغاز شد و فاز 1 طرح فولادسازی این کارخانه از سال 87 رسما به بهره برداری رسید.

پس از اجرای فاز نخست طرح و کسب نتیجه مناسب، گروه فولادی البرزغرب اقدام به برنامه ریزی جهت افزایش کمی و کیفی و تنوع محصولات در قالب طرح های توسعه ای نمود. از جمله مهم ترین اقدامات در راستای توسعه این واحد فولادسازی، اجرای طرح توسعه واحد ریخته گری مداوم و طرح نورد به منظور تولید مقاطع سبک و متوسط می باشد.

عملیات احداث فاز دوم طرح ذوب آهن و گروه فولادی البرز غرب که شامل واحد فولادسازی با ظرفیت تولید یک میلیون تن شمش فولادی و 600 هزار تن میلگرد می باشد، در حال اجرا است. هم اکنون گروه فولادی البرز غرب سالانه 350 هزار تن شمش و مقاطع فولادی تولید می کند و از این رو زمینه فعالیت بیش از 500 نفر بطور مستقیم و بیش از 2000 نفر بطور غیر مستقیم را فراهم نموده است.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است که به صورت روزانه قیمت محصولات فولادی این مجتمع تولیدی را در کانال و سایت آهن پرایس به روز نماید. شما می توانید به منظور خرید نبشی، خرید ناودانی و خرید میلگرد آجدار البرز غرب، با کارشناسان ما در تماس باشید.

محصولات البرز غرب

آخرین قیمت محصولات

آخرین قیمت محصولات البرز غرب

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ