کارخانه فولاد مهر سهند

شرکت فولاد مهر سهند جزء یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی کشور می باشد که در شمال غرب تبریز واقع شده است. این کارخانه در زمینی به مساحت 3.5 هکتار بنا شده و در سال 1388 به بهره برداری رسیده استو ظرفیت اسمی این واحد تولیدی به میزان 320 هزار تن در سال می باشد.

از اهداف مهم این شرکت کیفیت تولید محصولات می باشد و استقبال بازار از تولیدات این کارخانه نیز دلیل این ادعا می باشد. شرکت فولاد مهر سهند در زمینه تولید نبشی و ناودانی نیز فعالیت می کند و مسئولیت های اجتماعی مهمی را از جمله ایجاد اشتغال، حفظ و نگه داری از محیط زیست و تعامل و همکاری را دنبال می کند.

کیفیت محصولات تولیدی در این مجموعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به عنوان یک اولویت برای پرسنل مجموعه در نظر گرفته شده محصولات صنایع فولاد سهند مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به شیوه نورد سرد به مرحله تولید می رسند. علاوه بر تولید محصولات مذکور در صنایع گسترش فولاد سهند غرب، خدماتی از جمله طراحی و ساخت درب و نرده با کمک دستگاه های مخصوص و تجهیزات پیشرفته نیز انجام می شود به گونه ای که این مجموعه یکی از مراکز خدماتی طراحی و ساخت با لیزر در منطقه شمال غربی کشور محسوب می گردد.

شما می توانید به منظور اطلاع ازقیمت پروفیل مهرسهند، قیمت ناودانی مهرسهند و قیمت نبشی مهر سهند به کانال و سایت آهن پرایس مراجعه نمایید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات فولاد مهر سهند