تیرآهن فایکو

لیست قیمت روزانه فروش تیرآهن کارخانه فایکو

اولویت نمایش براساس

قیمت های درج شده برای یک ظرفیت و با احتساب %۹ ارزش افزوده می بـاشد.

کارخانه:
تیرآهن فایکو
1401/11/17

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

سایز
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ

شرکت فولاد البرز ایرانیان که در صنعت فولاد ایران با نام تجاری فایکو شناخته می شود ، درزمینه تولید گرم انواع مقاطع فولادی با اَشکال ، ابعاد و مشخصات متنوع ، مشغول به فعالیت می باشد. تولید سالیانه بیش از ۱,۵ میلیون تن انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی ، این مجتمع را در رده معظم ترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی گرم در کشور و منطقه قرار می دهد.

تنوع محصولات تولیدی در فایکو ، شامل میلگردهای صنعتی و ساختمانی با قطر ۸ الی ۳۲ میلی متر و همچنین انواع تیرآهن های سری IPN , IPE  ، ناودانیهای سری UPN , UPE و نبشی های بال مساوی و نامساوی از ارتفاع مقطع ۸۰ الی ۳۲۰ میلی متر می باشد.

تیرآهن های تولیدی فایکو شامل موارد زیر می باشد:  تیر آهن فایکو IPE ، محصول IPN ، محصولات بال مساوی و بال غیر مساوی UPE ، UPN ، IPB. تیرآهن هاش فایکو در ظرفیت های تولیدی 150 هزار تن سالانه ، تیر آهن فایکو I شکل با طرفیت 150 هزار تن به صورت سالیانه ، تیرآهن 14 فایکو و 16 در بازار محصولات فولادی به علت  برخوردار بودن از کیفیت بسیار مناسب متقضیان مخصوص به خود  را دارد. 
لازم به ذکر است که کلیه محصولات ذکر شده بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی و تحت نظر متخصصین فنی تولید می گردند. از این رو برای آگاهی از وزن تقریبی تیر آهن می توان از جداول اشتال تیر آهن کمک گرفت.

کارخانه فولاد فایکو به صورت ابتکاری در میان معدود تولید کنندگانی قرار دارد که نسبت به تولید انواع مقاطع از جمله IPE و IPN اقدام نموده است. مقاطع IPB نیز تحت عنوان تیرآهن هاش و به صورت عریض در مصارف ساختمانی کاربرد دارد که اصولا تحت سه استاندارد ST37، ST44 و ST52 تولید و روانه بازار می شوند.

به طور قطع می توان گفت که فولاد فایکو با چند دهه فعالیت مستمر و مفید جزء برترین تولید کنندگان مقاطع فولادی از جمله تیر آهن محسوب می شود. با مراجعه به سایت آهن پرایس می توانید قیمت روزانه انواع تیرآهن فایکو را مشاهده کنید و یا جهت خرید محصولات این کارخانه از جمله تیرآهن فایکو از طریق شماره 54103-021 با کارشناسان مجموعه آهن پرایس در ارتباط باشید.

-

تیرآهن فایکو

تماس با آهن پرایس 021-54103 قبل از خرید مشورت کن!