تیرآهن کرمانشاه

لیست قیمت روزانه فروش تیرآهن کارخانه کرمانشاه

کارخانه جهان فولاد غرب که با نام اختصاری کرمانشاه شناخته می شود، در سال 1387 به بهره برداری رسید. موسس این شرکت در جهت کاهش واردات و جلوگیری از خروج ارز از کشور، اقدام به تولید محصولات فولادی نمود و در سال 1383 مجوزهای اداری لازم را کسب کرد. در سال 1384 عمیات اجرایی این پروژه در 35 کیلومتری کرمانشاه آغاز گردید و در اواخر سال 1386 به تولیدآزمایشی رسید و در مدت زمان کوتاهی تیرآهن تولید شده این کارخانه توانست پروانه استاندارد ملی ایران را دریافت کرد. 

از جمله اساسی‌ترین پروفیل‌های مورد استفاده در ساختمان‌ها، تیرآهن ۱۴ کرمانشاه  است. در گذشته تیرآهن سایز ۱۴ در سه وزن ۱۲۰ کیلویی (سبک)، ۱۳۰ کیلویی (متوسط) و ۱۴۰ کیلویی (سنگین) تولید می‌شد، امروزه کارخانه جهان فولاد غرب، تیرآهن ۱۴ را در وزن ۱۳۰ کیلویی در بازار ارائه و عرضه می‌کند.

تیرآهن سایز ۱۴ این کارخانه در مقایسه با برند ذوب آهن (اصفهان)، اختلاف وزن ۲۵ کیلوگرمی دارد و در واقع سبک‌تر است. منظور از اختلاف وزن تفاوت در ضخامت بال، ارتفاع و ضخامت جان تیرآهن‌های تولیدی دو برند است. اما در نظر داشته باشید که اختلافات موجود بسیار ناچیز و در حدود یک تا دو میلی‌متر است.

سبک بودن وزن تیرآهن تولیدی مجتمع فولاد غرب موجب شده تا قیمت ارزان‌تری را نسبت به دیگر کارخانه‌های تولیدی داشته باشد. مجتمع فولاد غرب کرمانشاه از بزرگ‌ترین تولید کنندگان تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودانی است که محصولات تولیدی این کارخانه از محبوبیت خاصی بین مصرف‌کنندگان برخوردار است.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است که بصورت روزانه قیمت محصولات فولادی این مجتمع از جمله قیمت تیرآهن کرمانشاه را به اطلاع مشتریان گرامی برساند. شما می توانید به منظور خرید تیرآهن و دیگر محصولات این کارخانه با کارشناسان ما در تماس باشید.

در حال دریافت آخرین قیمت تیرآهن کرمانشاه...

-

تیرآهن کرمانشاه