اولویت نمایش براساس

قیمت های درج شده با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

کارخانه:
فلنج اسلیپون مشهد
1401/04/11

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

سایز
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ

فلنج اسلیپون (Slip on flange)

فلنج های اسلیپون به انتهای یک لوله متصل می گردد و سپس به فلنج یا لوله یا تجهیزات و یا اتصالات دیگر متصل می گردد.به طور کلی غالبا قطر درونی فلنچ اسلیپون کمی از قطر خارجی لوله بزرگتر است شایان ذکر است  قطر داخلی فلنج های اسلیپون اندکی بزرگتر از قطر درونی لوله ای  است که به آن متصل می شود. 

در فلنج اسلیپون لوله را داخل فلنج قرار می دهند و بعد با روش Fillet welds جوشکاری می نمایند.از آنجایی که هزینه فلنج اسلیپون پایین تراست غالبا استفاده از فلنج اسلیپون نسبت به فلنج های گلودار جوشی (Welding Neck Flanges) ترجیح داده می شوند. شایان ذکر است استحکام فلنج های اسلیپون حدود دو سوم فلنج های گلودار جوشی است و عمر آنها نیز کمتر از عمر فلنج جوشی است.

نوعی دیگری ازفلنج های اسلیپون، فلنج اسلیپون کاهنده (Reducer Slip On Flange) نام دارد، فلنج اسلیپون کاهنده عمدتا برای کاهش قطر لوله استفاده می گردد. 

مزایای فلنج اسلیپون 

قیمت مناسب تر نسبت به فلنج های گلودار جوشی، نصب آسان در خطوط لوله، زمان کمتری جهت بررسی درستی برش لوله لازم است و در تاسیسات پیش ساخته این فلنج ها کاربردیست.هم مرکز کردن با لوله در فلنج اسلیپون آسان تر است،داخل و خارج فلنج اسلیپون جوشکاری انجام می شود که باعث می شود مانع از نشتی سیال به بیرون شوند.

ابعاد فلنج اسلیپون

ابعاد فلنج اسلیپون از 2/1 اینچ تا 60 اینچ می باشد.
کلاس فشاری این فلنج ها از Class 150 تا Class 2500 است.
پیشانی فلنج نیز که به عنوان سطح تماس برای سیت (Seat) انواع واشر و گسکت و… استفاده می گردد، به دو صورت RF و RTJ هستند.

کارخانه های تولید کننده فلنج اسلیپون 

شرکت کارا پرنیان شرق          
شرکت پترو اتصال کیهان (کیهان فلنج) 

قیمت فلنج اسلیپون

عوامل متعددی بر قیمت فلنج اسلیپون تاثیرگذار است از جمله این عوامل می توان به قیمت سنگ آهن و کیفیت و برند و .... اشاره داشت، جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان و مشاوران حرفه ای آهن پرایس با شماره 54103-021 تماس حاصل فرمایید.

در حال بروز رسانی...

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

-

قیمت فلنج اسلیپون

ahanprice