اولویت نمایش براساس

قیمت های درج شده با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

کارخانه:
فلنج گلودار مشهد
1401/04/11

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

سایز
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ

فلنج گلودار ( Weld Neck Flange ) 

فلنج ها به طور کلی یک دیسک یا یک صفحه ی دایره ای هستند که بر روی آن ها تعدادی سوراخ قرار دارد. توسط این سوراخ ها فلنج ها به فلنج های دیگر پیچ و مهره می شوند. به طور کلی فلنج ها را بر اساس قسمت انتهایی (End) یا قسمت پیشانی (Face) تقسیم می نمایند. 

قسمت انتهایی یا End، همان قسمت از فلنج است که به لوله متصل شده است و قسمت پیشانی یا Face، همان قسمت فلنج است که به اتصالات دیگر مانند شیرآلات و … متصل شده است.فلنج گلودار از نوع قسمت انتهایی End  است بعضا آنها را فلنج گلودار جوشی نیز می نامند و از نظر ظاهری دارای یک قسمت مخروطی شکل در قسمت انتهایی End  هستند. برای اتصال فلنج گلودار به لوله ها، بایستی قسمت گردن یا قسمت مخروطی شکل را داخل لوله قرار دهیم و طی فرایند جوش بات ولد (Butt Weld)  جوشکاری آنها به لوله ها انجام می شود، شایان ذکر است قسمت گردن یا گلویی می بایست از نظر قطر و ضخامت با لوله یکسان باشد که در مسیر حرکت جریان سیال مانعی وجود نداشته باشد و مقدار فشار به اندازه یکسان در لوله تقسیم شودو نتیجه تست رادیوگرافی به سادگی انجام پذیرد. 

جنس و متریال 

فلنج های گلودار  ایران با استاندارد ASTM تولید می گردند. رایج ترین متریال های فلنج گلودار کربن استیل و استنلس استیل یا آلیاژی است، مطرح ترین فلنج های گلودار عبارتند از : فلنج گلودار A105 و فلنج گلودار ST37 ، فلنج گلودار استنلس استیل 316، فلنج گلودار استنلس استیل 304 .
کلاسهای مرسوم در فلنج های گلودار نیز بدین ترتیب می باشد: 150، 300، 600، 900، 1500 ، 2500

کارخانه های تولید کننده فلنج گلودار

شرکت کاراپرنیان شرق 

قیمت فلنج گلودار

عوامل متعددی بر قیمت فلنج گلودار موثرند از جمله ی این عوامل می توان به کیفیت و برند و قیمت سنگ آهن و هزینه تمام شده تولید و .... اشاره کرد. جهت برقراری ارتباط با کارشناسان فروش و مشاوران حرفه ای آهن پرایس می توانید با شماره 02154103 تماس حاصل فرمایید.

در حال بروز رسانی...

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

-

قیمت فلنج گلودار

ahanprice