میلگرد آجدار راد همدان

لیست قیمت روزانه فروش میلگرد آجدار کارخانه راد همدان

مجتمع فولاد راد همدان در سال 1390 در شهرک صنعتی ویان، بلوار توسعه آغاز به فعالیت نمود و در سال 1396 پس از شش سال تلاش به بهره برداری رسید. اکنون این مجنمع با ظرفیت تولید سالانه بالغ بر 500 هزار تن مقاطع فولادی، در تولید انواع میلگردآجدار A3 در سایز های 12 تا 28 میلیمتر در حال خدمت رسانی به مردم کشور خود می باشد و توانسته نام اختصاری radsteel را برای محصولات تولیدی خود به ثبت برساند.

این کارخانه با بهره گیری از تجهیزات مدرن و پیشرفته، توانسته محصولات خود را بر طبق استاندارد جهانی DIN تولید نماید و با اخذ استانداردSNSO 3132 و استاندارد BS 4449 بریتانیا از بزرگ ترین کارخانه های ایران در زمینۀ تولید و ساخت انواع میلگرد شناخته شود.

قیمت میلگرد کارخانه راد همدان

 قیمت میلگرد راد همدان از نظر موقعیت جغرافیایی برای مصرف کنندگانی که در غرب و شمال غرب ایران ساکن هستند مناسب و به صرفه می باشد اما در نظر برخی از افراد که از وجود مواد اولیۀ مرغوب، ماشین آلات و تجهیزات مدرن در تولیدات مصرفی کارخانه راد همدان اطلاع ندارند، بهای اعلامی محصولات این کارخانه نسبت به رقبای خویش اندکی بیشتر می باشد.

از این رو به علت نوسانات لحظه ای بازار آهن شما می توانید لیست قیمت میلگرد اعلامی کارخانه راد همدان را به صورت لحظه ای و آنلاین در وب سایت آهن پرایس ملاحظه نمایید.

مجتمع فولاد راد همدان در سال ۱۳۹۰ در شهرک صنعتی ویان، بلوار توسعه آغاز به فعالیت نمود و در سال ۱۳۹۶ پس از شش سال تلاش به بهره برداری رسید. اکنون این مجنمع با ظرفیت تولید سالانه بالغ بر ۵۰۰ هزار تن مقاطع فولادی، در تولید انواع میلگردآجدار A۳ در سایز های ۱۲ تا ۲۸ میلیمتر در حال خدمت رسانی به مردم کشور خود می باشد و توانسته نام اختصاری radsteel را برای محصولات تولیدی خود به ثبت برساند.

این کارخانه با بهره گیری از تجهیزات مدرن و پیشرفته، توانسته محصولات خود را بر طبق استاندارد جهانی DIN تولید نماید و با اخذ استانداردSNSO ۳۱۳۲ و استاندارد BS ۴۴۴۹ بریتانیا از بزرگ ترین کارخانه های ایران در زمینۀ تولید و ساخت انواع میلگرد شناخته شود.

قیمت میلگرد کارخانه راد همدان

 قیمت میلگرد راد همدان از نظر موقعیت جغرافیایی برای مصرف کنندگانی که در غرب و شمال غرب ایران ساکن هستند مناسب و به صرفه می باشد اما در نظر برخی از افراد که از وجود مواد اولیۀ مرغوب، ماشین آلات و تجهیزات مدرن در تولیدات مصرفی کارخانه راد همدان اطلاع ندارند، بهای اعلامی محصولات این کارخانه نسبت به رقبای خویش اندکی بیشتر می باشد.

از این رو به علت نوسانات لحظه ای بازار آهن شما می توانید لیست قیمت میلگرد اعلامی کارخانه راد همدان را به صورت لحظه ای و آنلاین در وب سایت آهن پرایس ملاحظه نمایید.

در حال دریافت آخرین قیمت میلگرد آجدار راد همدان...

-

میلگرد آجدار راد همدان