میلگرد آجدار پرشین فولاد

لیست قیمت روزانه فروش میلگرد آجدار کارخانه پرشین فولاد

اولویت نمایش براساس

قیمت های درج شده برای یک ظرفیت و با احتساب %۹ ارزش افزوده می بـاشد.

کارخانه:
میلگرد آجدار پرشین فولاد
1401/09/17

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

سایز
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ

کارخانه پرشین فولاد قزوین در راستای نیاز صنایع عظیم کشور در امر ساخت و ساز انواع فولاد از قبیل بیلت، تیرآهن، میلگرد، نبشی، ناودانی،ورق روغنی، ورق گالوانیزه، گالوالوم و ورق رنگی، در سال 1365 در تهران تاسیس گردید.

محصولات این شرکت شامل میلگرد A1، A2، A3 و A4 می باشد که گروه صنعتی پرشین فولاد به عنوان تولیدکننده برتر کشور با قابلیت تولید و صادرات 500.000 تن انواع میلگرد در سال، توانایی خود را جهت صادرات محصولات اعلام میدارد. در راستای تولید میلگرد پرشین فولاد استاندارد ملی ISIRI-3132 و استاندارد ISO9001-2008 در زمینه مدیریت کیفیت را داشته و برای رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود به ارتقای کیفیت تولید بیش از هر چیز دیگری اهمیت می دهد.

میلگردهای تولیدی این گروه صنعتی بر اساس استاندارد BS تهیه و به بازار مصرفی ارائه می گردند. انواع میلگرد ساختمانی فولاد پرشین شامل میلگرد آجدار و ساده با گرید A2 در سایز های ۸ تا ۳۲ و میلگرد ساده و آجدار با گرید A3 در سایزهای ۸ تا ۱۲ است.

شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت لحظه ای تولیدات این کارخانه و همچنین خرید میلگرد پرشین فولاد با کارشناسان ما در فروشگاه آهن پرایس در تماس باشید.

-

میلگرد آجدار پرشین فولاد

تماس با آهن پرایس 021-54103 قبل از خرید مشورت کن!