قیمت ورق استیل

لیست قیمت روزانه فروش ورق استیل

ورق استنلس استیل با به به عبارتی ورق استیل از اجزای مختلفی تشکیل شده است یکی از عناصر پر اهمیت آن آهن است البته به جز عنصر آهن، آلیاژهای دیگری نیز دارد که یکی از عناصر پر اهمیت در ورق استیل، کربن است و لازم به ذکر است که هر چه میزان کربن در ورق استیل بیشتر باشد ورق سخت تر و مقاوم تر خواهد بود و بالعکس چنانچه میزان کربن کمتر باشد ورق استیل حالت پذیرتر و منعطف تر خواهد بود.ورق استیل به جز آهن و کربن عناصری همچون منگنز، سیلیکون، کروم و نیکل  را نیز دارا می باشد. 

در هنگام خرید ورق استیل باید به کیفیت،برندومتریال آن دقت داشت و کارشناسان خرید دربازه زمانی یک ماه پیش از خرید بهتر است قیمت ورق استیل را در شرکت های عرضه کننده مختلف رصد نمایند تا بدینوسیله خریدی مطمئنی را تجربه نمایند برای خرید مطمئن و ارائه مشاوره کارشناسان حرفه ای ما همواره در خدمت شما هستند تا بتوانیم در پیشرفت چرخه اقتصادی کشور سهیم باشیم.

ورق های استنلس استیل مربع یا مستطیل شکلند و با اندازه های متنوع و انواع متریال تولید می شوند ورق های استیل در ملزومات آشپزخانه و منزل ،تجهیزات اداری و ساخت و سازها کاربرد دارند.

انواع ورق استیل و موارد استفاده : 

استیل304:  پر مصرف ترین نوع ورق استیل میباشد که در صنایع نفت وگازوپتروشیمی،صنایع غذایی،دارویی،تولیدشیرهای آشپزخانه،تولید سینک های ظرفشویی تولید انواع فریزر ها تولید مخازن شیمیایی و...استفاده میشود.

استیل309:این نوع خاص از ورق های استیل بیشتر در ساخت قطعات کوره ها قطعات موتور هواپیما وجت ها انواع قطعات اتوموبیل و ماشین های سنگین و قطارها که حرارت و استحکاک زیادی دارند استفاده میشوند.

استیل310:این نوع از ورق های استیل در برابر خوردگی بسیار مقاوم است و انواع عملیات جوشکاری بر روی آن بسیار عالی انجام میشود اما با توجه به مقاومت پایینی که در برار دما دارد معمولا برای ساخت بدنه خارجی قطعات صنعتی از آن استفاده میشود.

استیل316:این نوع از ورق استیل خواصی نزدیک به استیل 304 دارد اما مهم ترین تفاوت آن مقاومت ویژه آن در برابر هیدروکلریک اسیدها میباشد که آن را متمایز میکند و از آن در صنایع نساجی و نفت وگاز استفاده میشود.

استیل410:این نوع از ورق استیل مقاومت بالایی در برابر فشار دارد و با توجه به خواص مکانیکی از آن در  تولید کارد و قاشق چنگال و تولید انواع پیچ و مهره و انواع ابزار صنعتی مانند پیچ گوشتی و قفل استفاده میشود.

استیل420:مهم ترین ویژگی این نوع از ورق های استیل مقاومت در برار انواع اسید و محیط های اسیدی است و جزو استیل های بگیر حساب میشود.

استیل430:این نوع از ورق های استیل نیز بگیر بوده و عمده مصرف آن در صنایع ساختمانی مانند آرماتور ها اتصالات و کارد چنگال هایی با مقاومت خوردگی زیاد میباشد.

استیل بگیر و نگیر

منظور از این اصطلاح در بازار آهن خاصیت مغناطیسی ورق های استیل میباشد به این صورت که اگر جذب اهن ربا بشوند بگیر و اگر فاقد خاصیت مغناطیسی باشند و جذب آهن ربا نشوند نگیر حساب میشوند.

قیمت ورق استیل

به طور کلی جنس و ضخامت و اندازه ورق استیل و همچنین وزن مقدار کل خرید بر قیمت  ورق استیل تاثیرگذار است اما جز این عوامل، عوامل دیگری چون میزان عرضه و تقاضا و قیمت سنگ آهن نیز بر بازار تاثیر گذار است جهت اطلاع از میزان نوسانات و قیمت های ورق استیل و همچنین دریافت مشاوره می توانید با شماره 02154103 با کارشناسان حرفه ای آهن پرایس ارتباط برقرار فرمایید. 

ابعاد مرسوم ورق استیل، رول با عرض های ذیل یا شیت با طول و عرض ذکر شده می باشد :1000×2000، 1250×2500 ، 1500×3000 ،  1500×6000 ، 2000×6000 ، ضخامت ورق های استیل از 0.2 تا 40 میلیمتر نیز می تواند باشد. 

کارخانه های تولیدکننده ورق استیل


بیشتر ورق های استیل وارداتی هستند:
تیسکو چین (Tisco)، وایسی تایوان، یوسکو تایوان (Yusco)، ویراج هند (Viraj)، پوسکو کره (Posco)، تسکو استیل کره جنوبی (Tesco steel)

اولویت نمایش براساس

قیمت های درج شده با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

کارخانه:
ورق استیل وارداتی
1401/03/01

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

ضخامت
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ

در حال بروز رسانی...

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

-

قیمت ورق استیل

ahanprice