ازدیاد فایل های وسوسه انگیزِ مسکن

ازدیاد فایل های وسوسه انگیزِ مسکن
ازدیاد فایل های وسوسه انگیزِ مسکن

ازدیاد فایل های وسوسه انگیزِ مسکن

به گزارش آهن پرایس دراخبار بازار مسکن، آشفتگی بازار مسکن که از اواخر بهارسال جاری آغاز شده بود و در تابستان و پاییز به اوج خود رسید، خرید مسکن را برای خریداران بسیار دشوار کرده است. در این شرایط که هیچ راهنمای قیمت مناسبی برای خریداران در بازار مسکن وجود نداشته است، سوداگران را به عرضه ی فایل هایی با ظاهر جذاب و قیمت مناسب ترغیب می کند که بر دشواری خرید در این آشفته بازار می افزاید.

مهم‌ترین ویژگی فایل‌های رنگ و لعاب‌دار بازار مسکن، قیمت پایین‌تر و شرایط متفاوت فروش در مقایسه با عرف کنونی بازار مسکن است. هرچند الزاما تمام این فایل‌ها را نمی‌توان «مشکل‌دار» تلقی و چشم‌بسته از معامله آنها صرف‌نظر کرد، اما در عین حال تشخیص اینکه آیا ملک مورد‌نظر برای خرید مناسب است یا نه، مسوولیت سنگینی روی دوش خریدار است، چرا که در کشوری زندگی می کنیم که بزرگترین سرمایه گذاری افراد در دوران حیاتشان خرید ملک است که اگر با شکست مواجه شوند؛ ضرری جبران ناپذیر است.

که این امر سبب می شود معاملات با احتیاط بیشتری انجام شود.هر چند ممکن است ارائه فایل با قیمت مناسب به علت انتظار شکل گرفته برای ورود به وضیعت ثبات در بازار مسکن باشد که برخی بخواهند در این شرایط آپارتمان‌های مشکل‌دار خود را به بهانه رکود معاملاتی با قیمت‌های پایین عرضه کرده و به فروش برسانند اما طبق آخرین آمارها در آذرماه شاهد رشد ماهانه میانگین قیمت مسکن بوده‌ایم پس رعایت جانب احتیاط زیاد دور از انتظار نمی باشد.

از جمله راهکار های گمراه کننده برای جلب نظر خریدارن به این نوع فایل ها استفاده از عناوین حراج ، فروش ویژه و یا ارزان فروشی و گاهاً وارونه جلوه دادن شرایط بازار برای ایجاد نگرانی از افزایش مجدد قیمت ها برای ترغیب خرید خریداران و بعضاً استفاده از عناوین دیگر چون فرصت باورنکردنی، بهترین فرصت خانه دار شدن و یا فروش اقساطی در ارائه فایل های جود استفاده می کنند.

شما می توانید به منظور اطلاع از آخرین پیش بینی وضیعت بازار آهن، تحلیل بازار آهن و خرید آهن آلات به سایت آهن پرایس مراجعه نمایید.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

پرینت صفحه لیست قیمت ها در تلگرام کانال آهن خبر

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳