اعلام قیمت های نجومی ممنوع!

اعلام قیمت های نجومی ممنوع!
اعلام قیمت های نجومی ممنوع!

اعلام قیمت های نجومی ممنوع!

به گزارش آهن پرایس  در تحلیل بازار مسکن، وزیر راه و شهر سازی در خصوص وضعیت بازار مسکن و اظهارات برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در رابطه با این بخش، اظهار کرد: واقعیت این است که التهابات قیمتی که در بازار مسکن روی می دهد ریشه در همان عملیات روانی دشمن دارد که فرآیند اقتصادی کشور را هدف قرار داده است.
وی در ادامه اظهار کرد: در این ماجرا عده ایی آگاهانه یا نا آگاهانه آتش بیار معرکه شده اند. در زمان جنگ تحمیلی، عده ای کالا را از سطح بازار جمع آوری و آن را احتکار می کردند، در حال حاظر اتفاقات گذشته مجدد تکرار شده و عده ایی کالا را جمع و نمی گذارند به دست عموم مردم برسد و یا اینکه با اعلام قیمت مسکن به صورت نجومی در سایت های مجازی، جو روانی به بازار القا می کنند.
وی با ابراز این‌ که عده‌ ای در حال حاضر آگاهانه یا ناآگاهانه در جهت التهاب اقتصاد و برنامه عملیات روانی دشمن علیه کشورمان حرکت می‌کنند، تصریح کرد: اساساً معامله مسکن با این نرخ‌ ها صورت نگرفته است و بازار مسکن در رکود به‌سر می‌برد.
وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر این‌ که عده‌ ای می‌گویند دستگاه  متولی بخش مسکن مقصر است، ولی هیچ ارتباطی به وزارت راه و شهرسازی ندارد، این وضعیت متأثر از جنگ روانی دشمن دانست.
وزارت راه و شهر سازی برای رونق مسکن و تعادل ‌بخشی به آن اضافه کرد: در این راستا یک برنامه منسجم و کامل در حال اجراست. این برنامه را به‌ صورت کامل و با تمام قوا اجرایی کرده و نسبت به برخی  مراتب نیز تأثیری نمی ‌پذیریم. رونق ‌بخشی به مسکن را به‌ صورت  قاطع اجرا می‌کنیم و لوازم مورد نیاز نیز فراهم شده است. وی با اعلام این ‌که زمین مورد نیاز برای تولید مسکن در اختیار سازندگان قرار گرفته شده ادامه داد:مباحث مربوط به توانمند سازی سازندگان را در دستور کار قرار داده‌ ایم؛ در این راستا با مجوز شورای پول و اعتبار وام ساخت مسکن به‌صورت انفرادی و زوجین را افزایش داده‌ایم که به خریدار منتقل خواهد شد.
برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.


پرینت صفحه لیست قیمت ها در تلگرام کانال آهن خبر

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳