ایده های ناب در صنعت ساختمان

ایده های ناب در صنعت ساختمان
ایده های ناب در صنعت ساختمان

ایده های ناب در صنعت ساختمان

به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار مسکن، با توجه به دوره رکود بازار مسکن و عدم تطابق فایل های موجود در مشاوران املاک با نیاز متقاضیان باید بیش از پیش به سرمایه گذاری بر روی ایده های ناب در صنعت ساختمان نمود چرا که ایده ها در این صنعت و 82صنعت وابسته به حوزه ساختمان به دلیل نبود سرمایه گذاری و تمکن مالی که حاصل از شرایط اقتصادی کشور است سوخت می شوند.

چه بسا با یافتن ایده های مناسب و عملی بتوان در جهت کارآفرینی و رشد اقتصادی کشور گامی موثر برداشت بدین ترتیب برای شناسایی ایده ها در گام نخست باید به شرکت های دانش بنیان و پارک های فناوری رجوع کرد. به طور مثال  می توان به یکی از معضلات امروز در حوزه ساختمان سازی اشاره کرد: ساختمان هایی که ساخته می شود اما نگهداری از آنها در این عرصه وجود ندارد که می توان با متریال گذاری در عرصه نیز گام نهاد.

با برگزاری اولین  شتاب دهنده صنعت ساختمان و صنایع وابسته کشور در اصفهان به دنبال حلقه اتصال میان دانش،فناوری و صنعت هستیم که روی پنج حوزه هوشمندسازی، معماری پایدار، مدیریت راهبری ساختمان، روش های ساخت، بهره برداری، مدیریت انرژی، توسعه مواد ومصالح نوین تأثیر مستقیم دارد.

مرکز شتاب دهنده ساختمان از دو طریق ارجاع و جذب ایده‌ها پیش خواهد رفت، واین مرکز شکاف مالی و شکاف مدیریتی را برای استارتاپ‌های نوپا پر خواهد کرد و ایده‌های آنها را به تجاری سازی می‌رساند. همچنین تلاش می‌شود که در پروژه‌های بزرگ نیز از ایده‌ها به درستی استفاده شود.

عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان با بیان اینکه در صنعت ساختمان بروکراسی اداری فعالان را احاطه کرده است، گفت: معمولاَ نتایج خوبی از حضور ایده‌ها در بخش دولتی گرفته نمی‌شود به همین دلیل این موضوعات باید در بخش خصوصی وارد شود چرا که در این بخش بدون بروکراسی های اداری دولتی کار بهتر پیش می‌رود.

شما می توانید به منظور اطلاع از آخرین وضعیت بازار آهن، بازار فولاد و بازار مسکن به اتاق خبر سایت آهن پرایس مراجعه نمایید

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

پرینت صفحه

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳