نقش بخش خصوصی در بازار مسکن

نقش بخش خصوصی در بازار مسکن
نقش بخش خصوصی در بازار مسکن

نقش بخش خصوصی در بازار مسکن

به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار مسکن، این بازار نیز باید مشابه سایر بازارهای موازی خود باید سعی بر این داشته باشد که ساخت های با کیفیت و مهندسی ساز را جایگزین ساخت های فرسوده و بدون کیفیت کند.

چرا که اقتضای غالب مناطق قدیمی نوسازی بافت فرسوده متناسب با علوم به روز مهندسی ساخت می باشد.در کنار این گرانی ها متقاضیان نیز انتظار دارند بابت بهای گزافی که در جهت تامین مسکن می پردازند، ساخت و طراحی با کیفیت را کسب کنند.با وجود نوسانات در مصالح ساختمانی و تاثیر آن بر این بازار منظور کردن بهای تمام شده کالای با کیفیت در ساخت اما در عمل استفاده از مصالح بدون کیفیت امری ناپسند می باشد.

همین امر سبب گشته تا خریداران سعی بر این داشته باشند که از سازندگان به نام و متعهد به خصوص در کلان شهرهایی چون تهران مسکن مورد نظر خویش را طلب کنند.

با وجود تداوم رکود در این بازار در سال آتی بهتر است سازندگان مخاطبین را بوسیله ساختی متفاوت و با کیفیت به این بازار جلب کرده تا ارزش متحمل شدن فشار اقتصادی از بابت تامین مسکن در کلان شهرها را داشته باشد.

همانطور که کشور به طور کامل دربخش نوسازی تقویت نشده است این ضعف چه در حوزه ساخت و ساز و چه در سایر حوزه ها هم چون حمل و نقل عمومی به وضوح قابل رویت است.که با توجه به ادامه رکود باید دید دولت در بودجه و برنامه ارائه شده خود به مجلس در رابطه با نوسازی چگونه اندیشده و آیا به بخش خصوصی که شاید بتواند این بازار را از شرایط خواب بیدار کند نگاه ویژه ای داشته است. چرا که بودجه اندک دولتی در جهت بهبود شرایط معاملات ملکی و حمایت از ساخت های با کیفیت بسیار ناچیز است.

شما می توانید به منظور اطلاع از آخرین پیش بینی وضیعت بازار آهن، تحلیل بازار آهن و خرید آهن آلات به سایت آهن پرایس مراجعه نمایید.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

پرینت صفحه لیست قیمت ها در تلگرام کانال آهن خبر

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳