بازار مسکن «نیمه تعطیل» شد

بازار مسکن «نیمه تعطیل» شد
بازار مسکن «نیمه تعطیل» شد

بازار مسکن «نیمه تعطیل» شد

اخبار بازار مسکن حاکی از آن است که در آخرین سه‌شنبه سال بازار معاملات مسکن به حالت نیمه تعطیل درآمد .در روز گذشته، حجم آگهی‌های منتشر شده در بازار خرید، فروش، رهن و اجاره آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران به میزان چشمگیری کاهش یافت که نشان از نیمه‌تعطیل شدن رفت وآمدهای متقاضیان در بازار مسکن در آستانه تعطیلات عید نوروز دارد. با این حال، بازار مسکن هنوز به‌طور کامل تعطیل نشده است و حجم نسبتا اندک فایل‌های موجود در بازار مسکن این موضوع را تایید می‌کند. این در حالی است که هم اکنون عرضه فایل‌های جدید به بازار فروش و اجاره مسکن به حداقلی ترین سطح خود رسیده است و انتظار می‌رود در روزهای باقی مانده از سال 95، فایل‌ها در بازار معاملات مسکن باز هم کاهش یابد.

طبق اظهاراتی که دلالان بازار میکن که اخیرا داشتند ، در حال حاضر معرفی فایل جدید بسیار کم بوده و این احتمال هست که در روز های آینده معرفی فایل های جدید بطور کامل متوف بشود. معاملات و خرید و فرو های اخیر نیز مربوط به فایل های قدیمی است. بازار مسکن سال 95، مطابق با رویه معمول هر سال، از نیمه فروردین ماه با معرفی تدریجی فایل‌های جدید اجاره وفروش مسکن و یا تلاش برای معامله فایل‌های باقی مانده از سال قبل، آغاز شد. حجم فایل‌های فروش و اجاره مسکن رفته رفته در اردیبهشت ماه و سپس در خرداد افزایش یافت تا اینکه مطابق با روال معمول هر سال، تابستان امسال- فصل طلایی جابه جایی‌ها- بیشترین میزان رفت و آمد به بازار مسکن از سوی هر دو سمت عرضه‌کننده و متقاضی آپارتمان‌های مسکونی صورت گرفت.

برای دریافت قیمت میلگرد ، قیمت تیر آهن ، قیمت نبشی و نادانی ، قیمت پروفیل ، قیمت ورق ، در کانال تلگرام ما عضو شوید. برای عضویت در کانال ⬅️ اینجا ️ را کلیک کنید.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: