آناهیتا گیلان

کارخانه فولاد آناهیتا گیلان در اواخر سال 1389 به ثبت رسید. این شرکت به منظور خرید سهام و تغییر کاربری با موضوعیت تولید انواع میلگرد ساختمانی از سایز 8 تا 32 با هدف ایجاد اشتغال و خودکفایی در حوزه فولاد در اداره ثبت و املاک شهرستان رشت به ثبت رسید.

این شرکت با اخذ جواز تأسیس از سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گیلان در سال 1390 عملیات اجرایی را آغاز نمود و با خرید ماشین آلات صنعتی معتبر اروپایی در سال 1392 توانست خط تولید محصولات خود را راه اندازی نماید. در همین راستا به تولید سالانه 320 هزار تن رسید و توانست اشتغال مستقیم 250 نفر و غیر مستقیم 1300 نفر را تأمین نماید.

اهداف اصلی این کارخانه، جلب رضایت مشتری از طریق بهترین خدمات، ارتقاء کیفیت تولید به طور مستمر، استفاده از مجهزترین ماشین آلات روز دنیا و افزایش ایمنی و کاهش حوادث می باشد. این اهداف بیانگر تعهد مدیریت نسبت به مقوله کیفیت محصولات تولیدی است که آن را در گرو بهره وری مناسب و سطح رضایت کارکنان می داند.

مجموعه آهن پرایس قیمت میلگرد آجدار این واحد تولیدی را بصورت روزانه در سایت و کانال آهن پرایس به روز می نماید. شما می توانید به منظور خرید میلگرد آجدار آناهیتا گیلان با کارشناسان ما در تماس باشید.

محصولات این کارخانه:
میلگرد میلگرد آجدار
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳