درپاد تبریز

کارخانه درپاد تبریز تحت حمایت شرکت سرمایه گذاری فولاد تبریز در سال 1380 احداث گردید. این کارخانه در زمینی به مساحت 40 هکتار و با هدف تولید انواع مقاطع فولادی از جمله ورق گالوانیزه، قوطی های مربع و مستطیل و مقاطع خاص با ظرفیت 710 هزار تن در سال به بهره برداری رسید.

در راستای اجرای طرح های توسعه ای، کارخانه درپاد تبریز با بهره گیری از کارشناسان مجرب صنعت فولاد و انتقال تکنولوژی مدرن، تولید انواع میلگرد آجدار را با ظرفیت 500 هزار تن در سال به محصولات خود افزود. از این رو توان و ظرفیت کل خطوط تولیدی به بیش از یک میلیون و دویست تن در سال رسید.

شرکت درپاد تبریز با مدیریت کیفیت در راستای هدف خود که جلب رضایت مشتری است، قدم بر می دارد و سعی در بهبود مستمر کیفیت محصولات خود دارد. با استقرار سیستم مدیریت کیفیت، کلیه محصولات تولیدی این شرکت از بالاترین سطح کیفیت برخوردار هستند چراکه این واحد تولیدی با فراهم آوری تجهیزات مورد نیاز و با بهره گیری از پرسنل تحصیل کرده، کلیه مواد اولیه را تحت بازرسی قرار می دهد تا از لحاظ کیفیت در سطح بالایی باشد.

شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت میلگرد آجدار درپاد تبریز و یا برای خرید میلگرد این کارخانه تولیدی، با کارشناسان ما در تماس باشید.

محصولات این کارخانه:
میلگرد آجدار
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳