کارخانه صبا فولاد منظومه به مدیریت احمد اسکندری مکوند در سال 1389 تأسیس گردید. این کارخانه در استان اصفهان، شهرک صنعتی مبارکه واقع شده است که انواع نبشی از ضخامت 4 تا 10 میل را تولید می نماید. ظرفیت اسمی این کارخانه، تولید سالیانه 90 هزار تن می باشد.

این واحد تولیدی در حال حاضر با به کارگیری ۵۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم علاوه بر تولید نبشی منظومه به فروش ضایعات ذوبی و شمش فولادی نیز مشغول می باشد. صبا فولاد منظومه با استفاده از تجهیزات روز دنیا و بهره گیری از نیروهای متخصص محصولاتی با کیفیت تولید کرده و ظرف مدت کوتاهی در میان تولیدکنندگان برتر آهن آلات کشور قرار گرفته است. ظرفیت تولید این واحد صنعتی در حال حاضر سالانه ۹۰ هزار تن نبشی از سایز ۱۰۰-۴۰ و ناودانی از سایز ۱۰۰-۶۰ می باشد.

شرکت صبا فولاد منظومه در نظر دارد تا با تلاش بی وقفه و حداکثری کارکنان و متخصصان خود، ظرفیت تولید سالانه محصولات خود را افزایش دهد و به پیشرفت حداکثری در زمینه تولید فولاد دست یابد. مجموعه آهن پرایس مفتخر است که به صورت روزانه قیمت نبشی صبا فولاد منظومه را در کانال تلگرامی و سایت خود به روز نماید. شما می توانید به منظور خرید نبشی منظومه با کارشناسان ما در تماس باشید.