کارخانه روهینا جنوب

مجتمع فولاد روهینا جنوب نزدیک به یک دهه قبل با هدف رفع نیازهای استانی به محصولات فولادی، در استان خوزستان در زمینی به مساحت ۱۰۰ هکتار به تأسیس گردید. این مجتمع پس از ثبت و آماده سازی پیش نیازهای لازم، تاسیس و تحت عنوان مجتمع فولاد روهینا جنوب دزفول مورد بهره برداری قرار گرفت.

مجتمع فولاد روهینا جنوب در حوزه ساخت میلگرد آجدار به ویژه میلگردهایی با استاندارد A3 و A4 مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی فعالیت دارد. بخش نورد این مجتمع با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا قادر است به صورت روزانه بالغ بر ۵۰۰ هزار تن میلگرد ساده و آجدار از سایز 8 الی 40 بر اساس استاندارد ملی ۳۱۳۲، ASTM A615 آمریکا و BS 4449 انگلیس را تولید و روانه بازار سازد. شرکت روهینا جنوب در زمینه صرفه جویی در هزینه های مازاد، انرژی مصرفی و موارد این چنینی تمرکز دارد تا بتواند قیمت میلگرد آجدار روهینا جنوب را با قیمت پایین تری به فروش برساند.

این مجموعه به منظور رفع نیازهای بازار داخلی قصد دارد بخشی از مازاد محصولات خود را به کشورهای منطقه صادر نماید. بخش هایی از فاز دوم مجموعه شامل تولیدات شمش و میلگرد در سال ۱۳۹۷ مورد بهره برداری قرار گرفت. بنابراین می توان گفت پیوستگی خطوط تولید و ریخته گری از امتیازات مجمع فولاد روهینا جنوب محسوب می شود که آن را به مجموعه ای مستقل تبدیل می نماید. این مجموعه امروزه قادر است علاوه بر رفع نیازهای استانی به تامین بخشی از مایحتاج کشور نیز بپردازد. به منظور خرید میلگرد روهینا جنوب با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات روهینا جنوب