قیمت میلگرد آجدار آریا ذوب

لیست قیمت روزانه فروش میلگرد آجدار کارخانه آریا ذوب

اولویت نمایش براساس

جهت اطلاع از قیمت می توانید
با کارشناسان آهن پرایس با شماره 02154103 تماس حاصل فرمایید.

مجتمع فولاد آریا ذوب که در استان البرز در نزدیکی شهر کرج واقع شده، انواع میلگرد آجدار را تحت لیسانس ISO 6935-2 آلمان مطابق با استاندارد ۳۱۳۲ ایران تولید می کند. میلگردهای تولیدی این کارخانه به دلیل دارا بودن وزن مناسب، به افزایش سرعت مسلح کردن بتن و افزایش سطح قابل استفاده کمک می کند. از میلگرد آریا ذوب می توان در پروژه های سد سازی، ساختمانی و پل سازی استفاده نمود. قیمت میلگرد آریا ذوب نسبت به کیفیت آن منطقی بوده و مناسب طرح های عمرانی که صرفه جویی در هزینه ها دارای اولیت می باشد، کاربردی است.

از مهم ترین عوامل محبوبیت این مجموعه می توان به بهره گیری از فرایند کامل تولید محصولات فولادی ار ابتدا تا انتها و استفاده از تجهیزات پیشرفته آرمایشگاهی و کنترل کیفیت اشاره کرد.
همچنین، این مجموعه را می توان یکی از بزرگترین شرکت های  ذوب و نورد فولاد در ایران به شمار آورد که پس از چندین سال از تاسیس آن با مدیریت خوب و بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا موفق به تولید محصولاتی با کیفیت مطلوب گشته است و توانسته جایگاه بسیار بالایی را در صنعت فولاد کشور کسب نماید . قیمت میلگرد آریا ذوب به صورت روزانه در سایت و کانال تلگرامی آهن پرایس به روز رسانی می گردد.

-

میلگرد آجدار آریا ذوب

تماس با آهن پرایس 021-54103 قبل از خرید مشورت کن!