میلگرد آجدار امیرکبیر خزر

لیست قیمت روزانه فروش میلگرد آجدار کارخانه امیرکبیر خزر

شرکت فولاد امیرکبیر خزر در سال 1383 شمسی تأسیس شد و در سال 1385 با بهره گیری از چهارصد نفر نیروی انسانی،  از دو خط تولید میلگرد آجدار خود در سایزهای 10 تا 22 بهره برداری کرد. و در ساخت میلگرد های آجدار در انواع A2,A3,A4 به فعالیت پرداخت این شرکت در سال 1390 موفق به اخذ گواهینامه های ISO 9001:2008 ، ISO14001:2004 وOHSAS 18001:2007 گردید.

قیمت میلگرد امیر کبیر

میلگرد کارخانه امیرکبیر در سه گرید تولید می شود که عبارتند از A2: ، A3 و A4 که هر کدام در شرایط و نقاط مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی محصولاتی که در مجتمع فولاد میلگرد امیرکبیر تولید می شود همگی دارای کیفیت بالا بوده و هر کدام قیمت متفاوتی دارد. تمامی شرکت هایی که در این زمینه کاری فعالیت دارند از علامت اختصاصی مخصوص خود استفاده می کنند که مشخص می کند محصول خریداری شده در چه کارخانه ای تولید شده است. علامت انحصاری که توسط مجتمع فولاد امیرکبیر گیلان بر روی محصولات خود حک می کند با عنوان AKS-CT می باشد که بر روی بدنه میلگردها حک شده است.

یکی از پر بازدیدترین عناوین در بهای قیمت آهن آلات  درطول روز قیمت میلگرد امیرکبیر می باشد چون قیمت میلگرد امیر کبیر به صورت لحظه ای در حال تغییر است، شما می توانید قیمت میلگرد امیرکبیر خزر را بصورت لحظه ای و آنلاین در سایت آهن پرایس رصد نمایید.

شرکت فولاد امیرکبیر خزر در سال ۱۳۸۳ شمسی تأسیس شد و در سال ۱۳۸۵ با بهره گیری از چهارصد نفر نیروی انسانی،  از دو خط تولید میلگرد آجدار خود در سایزهای ۱۰ تا ۲۲ بهره برداری کرد. و در ساخت میلگرد های آجدار در انواع A۲,A۳,A۴ به فعالیت پرداخت این شرکت در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ گواهینامه های ISO ۹۰۰۱:۲۰۰۸ ، ISO۱۴۰۰۱:۲۰۰۴ وOHSAS ۱۸۰۰۱:۲۰۰۷ گردید.

قیمت میلگرد امیر کبیر

میلگرد کارخانه امیرکبیر در سه گرید تولید می شود که عبارتند از A۲: ، A۳ و A۴ که هر کدام در شرایط و نقاط مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی محصولاتی که در مجتمع فولاد میلگرد امیرکبیر تولید می شود همگی دارای کیفیت بالا بوده و هر کدام قیمت متفاوتی دارد. تمامی شرکت هایی که در این زمینه کاری فعالیت دارند از علامت اختصاصی مخصوص خود استفاده می کنند که مشخص می کند محصول خریداری شده در چه کارخانه ای تولید شده است. علامت انحصاری که توسط مجتمع فولاد امیرکبیر گیلان بر روی محصولات خود حک می کند با عنوان AKS-CT می باشد که بر روی بدنه میلگردها حک شده است.

یکی از پر بازدیدترین عناوین در بهای قیمت آهن آلات  درطول روز قیمت میلگرد امیرکبیر می باشد چون قیمت میلگرد امیر کبیر به صورت لحظه ای در حال تغییر است، شما می توانید قیمت میلگرد امیرکبیر خزر را بصورت لحظه ای و آنلاین در سایت آهن پرایس رصد نمایید.

در حال دریافت آخرین قیمت میلگرد آجدار امیرکبیر خزر...

-

میلگرد آجدار امیرکبیر خزر