میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان

لیست قیمت روزانه فروش میلگرد آجدار کارخانه ذوب آهن اصفهان

به طور یقین متقاضیان قبل از اقدام به خرید میلگرد آجدار، به نکات مختلفی توجه می کنند که از جمله آن می توان به استانداردهای مختلف، کارخانه تولیدی و حتی ضد زنگ بودن میلگرد اشاره کرد. هر واحد تولیدی برای تولیدات خود، استانداردی دارد که این استاندارد بین المللی، منطقه ای، ملی و یا ممکن است داخلی باشد. میلگرد ذوب آهن اصفهان نیز از این مهم مستثنا نیست و دارای استاندارد بوده که طبق استاندارد Gost و DIN آلمان می باشد. قیمت میلگرد اصفهان در بورس کالا مشخص می شود که متقاضیان می توانند برای اطلاع از قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان به صورت روزانه، به سایت آهن پرایس مراجعه نمایند.

ذوب آهن اصفهان بزرگترین کارخانه تولیدکننده فولاد ساختمانی در ایران می باشد و همچنین بزرگترین تولیدکننده محصولات طویل در خاورمیانه است که با ظرفیت ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن فولاد، انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی را تولید می کند از این رو ذوب آهن اصفهان به عنوان مادر صنعت فولاد کشور شناخته شده است.

محصولات ساختمانی و صنعتی این کارخانه شامل تیرآهن، میلگرد آجدار، نبشی و ناودانی می باشد. آغاز ساخت واحدهای مختلف این کارخانه از سال ۱۳۴۶ آغاز گردید و در نیمه اول دی ماه ۱۳۵۰ به بهره برداری رسید. ایران در سه قرن اخیر به لحاظ تحولات چشمگیر و پیشرفت در زمینه آهن وفولاد، جزء یکی از مهم ترین واردکنندگان محصولات فلزی قرار گرفت.

قیمت میلگرد ذوبی در مقایسه با سایر رقبا در سطح بالاتری قرار دارد و معمولا در بورس کالا معامله می گردد. تمامی محصولات ذوب آهن از کیفیت بالایی برخوردار است به همین دلیل متقاضیان چشمگیری را به خود جذب می نماید. قیمت تیرآهن نیز همانند میلگرد ذوبی در بازار از سطح بالایی برخوردار است اما در مقابل استانداردهای خاصی دارد که برای برخی از مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت می باشد.

در حال دریافت آخرین قیمت میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان...

-

میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان