میلگرد آجدار ظفر بناب

لیست قیمت روزانه فروش میلگرد آجدار کارخانه ظفر بناب

اولویت نمایش براساس

قیمت های درج شده برای یک ظرفیت و با احتساب %۹ ارزش افزوده می بـاشد.

کارخانه:
میلگرد آجدار ظفر بناب
1401/12/24

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

سایز
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ

مجتمع فولاد ظفربناب با تلاش از سال 1386 ظرفیت تولید خود را به دویست هزار تن در سال رساند و پس از اجرای فاز دوم آن در سال 1390 با نام تجاری فولاد ظفر نوین گستر، ظرفیت اسمی تولید آن به 300 هزار تن در سال رسید. میلگرد آجدار ظفر بناب در شمال غربی کشور متقاضیان بسیاری را جذب کرده است و چون قیمت میلگرد بناب بطوری است که در رده متوسط قرار دارد، برای متقاضیان مصرفی جذابیت بیشتری به همراه دارد. علاوه بر میلگرد آجدار، مجتمع ظفربناب در تولید تیرآهن و نبشی نیز فعالیت دارد.

مجتمع فولاد ظفربناب از سال 1386 با تجهیز امکانات زیر بنایی آغاز به تولید میلگرد آجدار در سایزهای مختلف نمود. میلگرد آجدار این مجتمع از سایز 8 الی 32 در دو استاندارد A2  و A3 تولید می گردد و علامت اختصاری میلگرد ظفر بناب که بر روی آنها حک شده است، ZNGT18 می باشد.

این مجتمع در زمینی به مساحت 300 هزار متر مربع به بهره برداری رسیده و با تلاش شبانه روزی کارکنان خود توانسته ظرفیت اسمی خود را به 200 هزار تن در سال برساند. پیرو این امر در سال 1390 نیز فاز دوم مجتمع ظفر بناب احداث گردید و ظرفیت اسمی تولید محصولات خود را به 300 هزار تن در سال رساند؛ بنابراین این مجتمع سهم قابل توجهی از تولیدات فولاد شمال غرب کشور را به خود اختصاص داده است.
کارخانه فولاد ظفربناب با تلاش کارکنان و مدیران خود توانست در سال 1395 تندیس طلایی چهارمین دوره طرح معرفی برترین شرکت های منطقه شمال غرب را کسب نماید. قیمت میلگرد ظفربناب به صورت روزانه در سایت و کانال تلگرامی آهن پرایس به روزرسانی می گردد.

-

میلگرد آجدار ظفر بناب

تماس با آهن پرایس 021-54103 قبل از خرید مشورت کن!