میلگرد آجدار کویر کاشان

لیست قیمت روزانه فروش میلگرد آجدار کارخانه کویر کاشان

کارخانه میلگرد کویر کاشان یکی ازبزرگترین کارخانه های صنایع تولید فولاد است که به صورت تخصصی در زمینه میلگرد فعالیت می کند. نام اصلی کارخانه یا شرکت میلگرد کویر کاشان شرکت فولاد کویر می‌باشد، اما به دلیل پیشرفت بسیار فراوان در تولید محصولات میلگرد به این نام معروف شده است؛ در حال حاضر به علت خطوط تولید پیشرفته ای که این کارخانه به آن مجهز است انواع میلگردهای کمیاب را نیز می تواند تولید کند. میلگرد کویرکاشان به دلیل کیفیتی که دارد در بین کارفرمایان و مجریان پروژه‌های ساختمانی بزرگ و کوچک از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است.

میلگردهای تولیدی کارخانه کویر کاشان شامل میلگردهای آجدار وساده هستند و برای کاربردهای متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. به دلیل وجود تجهیزات بسیار پیشرفته این کارخانه قادر به تولید میلگرد A4 آجد‌ار 520 و یا میلگردهایی با قطر 40 میلی‌متر که تولیدشان کار آسانی نیست، می‌ باشد.

 کیفیت این میلگردها به ‌قدری بالا است که اداره استاندارد و کنترل کیفی کشور به ‌طور کامل یعنی ازهرجهتی که مدنظر شما باشد این محصول را تائید کرده است؛ زیرا این میلگردها طبق استانداردهای جهانی تولید می‌شوند.
جهت خرید ومشاهده لیست قیمت میلگرد اعلامی کارخانه کویر کاشان به صورت لحظه ای و آنلاین می توانید به سایت آهن پرایس مراجعه و یا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

در حال دریافت آخرین قیمت میلگرد آجدار کویر کاشان...

-

میلگرد آجدار کویر کاشان