در حال دریافت اطلاعات...

اولویت نمایش براساس

قیمت پروفیل یاران 1402/12/05

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

ضخامت
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ
2
قیمت پروفیل 15×25 یاران پروفیل ساختمانی - 7 کیلوگرم
15×25
تماس بگیرید
1402/12/05
توضیحات
2.5
قیمت پروفیل 20×20 یاران پروفیل ساختمانی - 9.5 کیلوگرم
20×20
تماس بگیرید
1402/12/05
توضیحات
3
قیمت پروفیل 25×25 یاران پروفیل ساختمانی - 14.5 کیلوگرم
25×25
تماس بگیرید
1402/12/05
توضیحات
4
قیمت پروفیل 30×20 یاران پروفیل ساختمانی - 19 کیلوگرم
30×20
تماس بگیرید
1402/12/05
توضیحات

کارخانه پروفیل یاران فعالیت خود را در عرصه تولید لوله و پروفیل از سال 1382 شروع کرده است. هر چند این کارخانه با تشکیل گروه کارخانه‌های نورد لوله یاران در سال 1377 به صورت رسمی ثبت شده است. محل کارخانه در اصفهان واقع شده است. دفتر اصلی این کارخانه تولید لوله و پروفیل در تهران واقع است. حوزه فعالیت شرکت پروفیل یاران در عرصه صنعت و ساختمان‌سازی است. 
محصولات تولیدی این کارخانه اعم از انواع لوله، قوطی و پروفیل به قسمت‌های مختلف کشور ارسال می‌شود. این محصولات توانسته آخرین استانداردهای موجود داخلی و بین‌المللی را در این عرصه کسب کند. این کارخانه موفق شده است در طول زمان ظرفیت تولید خود را به 300 هزار تن برساند. همین ظرفیت نشان‌دهنده استقبال مشتریان از محصولات تولیدی گروه لوله و پروفیل یاران است. 


محصولات تولیدی کارخانه لوله و پروفیل یاران

اگر بخواهیم محصولات تولیدی کارخانه یاران را تقسیم‌بندی کنیم، این محصولات شامل موارد زیر هستند که بسته به نیاز و درخواست مشتری می‌توانند در ابعاد و ضخامت‌های مختلف تولید و نیاز بازار را برطرف سازند:
انواع لوله‌های فولادی گازی اعم از خانگی و شهری:
 این لوله‌ها در گازرسانی به خانه‌ها و مجتمع‌های تجاری به کار می‌روند. لوله‌های تولیدی کارخانه لوله و پروفیل یاران مطابق استانداردهای موسسه استاندارد و تحقیقاتی صنعتی ایران تولید می‌شود و به بازار عرضه می‌شود. کیفیت بالای این لوله‌ها می‌تواند خیال ساختمان‌سازان را راحت‌تر کرده و آنها را در امر ساختمان‌سازی کمک کند. 


انواع لوله‌های آب و شوفاژ:

 این لوله‌های آب تولیدی شرکت یاران می‌توانند در سیستم آب‌رسانی کشور به کار روند. لوله‌های تولیدی کارخانه پروفیل یاران مطابق استاندارد ISIRI 3765 تولید شده و در صورت خواست و نیاز مشتری می‌توان این محصولات را به صورت گالوانیزه گرم هم تولید کرد. سفارشی‌سازی محصولات از ویژگی‌های مشخص کارخانه یاران است. 


انواع لوله‌های صنعتی: 

این لوله‌های صنعتی در همه ضخامت‌های مورد نیاز صنعت و بازار تولید می‌شود. از این لوله‌‌ها می‌توان در شرایط سخت آب و هوایی هم استفاده کرد. همچنین جوابگوی مسافت‌های طولانی نیز است. وزن این لوله‌ها معمولا بین 0.232 تا 5.28 کیلوگرم در متر است. افراد فعال در عرصه صنعت می‌توانند با ثبت سفارش از کارخانه یاران از محصولات باکیفیت و تضمین‌شده آن استفاده کنند و نیاز خود را به لوله‌های صنعتی از این طریق مرتفع سازند.


انواع لوله‌های ساختمانی

انواع پروفیل‌ها اعم از قوطی‌های مربع و مستطیل: این پروفیل‌ها در صنعت و ساختمان‌سازی کاربرد دارند. همچنین انواع پروفیل‌های ساختمانی باز و بسته، سایر مقاطع پروفیل و نیز چارچوب‌های درب، از دیگر محصولات تولیدی این کارخانه است. به عنوان نمونه، پروفیل‌های درب و پنجره در ابعاد، ضخامت و وزن‌های متفاوت تولید و عرضه می‌شود. شما می‌توانید بسته به نیاز خود این موارد را انتخاب کرده و محصول سفارشی‌سازی شده خود را تحویل بگیرید.


تولید انواع پروفیل‌های ساختمانی و صنعتی

کارخانه لوله و پروفیل یاران تولیدکننده انواع پروفیل‌های صنعتی و ساختمانی است. این محصولات در ابعاد و اندازه‌های متفاوت تولید شده است. برخی از این پروفیل‌ها شامل موارد زیر است:
•    پروفیل 120* 120 ضخامت 2 یاران
•    پروفیل 100*50 ضخامت 2 یاران
•    پروفیل 80*40 ضخامت 2 یاران
•    پروفیل 80*80 ضخامت 2 یاران
•    پروفیل 90*90 ضخامت 2 یاران
•    پروفیل 40* 100 ضخامت 2 یاران
•    پروفیل 60*40 ضخامت 2.5 یاران
•    پروفیل 40*20 ضخامت 2.5 یاران
•    پروفیل 60*30 ضخامت 2.2 یاران

پروفیل‌های تولیدی کارخانه پروفیل یاران دارای ضخامت‌های متنوعی است. همچنین در ابعاد مختلف می‌توانید بسته به نیاز خود آنها را سفارش دهید.
همچنین علاوه بر پروفیل‌، لوله‌های درزدار 4، 3.4، 2 اینچی با ضخامت‌های متفاوت را می‌توانید از این کارخانه تهیه کنید. اینها فقط نمونه‌هایی از محصولات کارخانه یاران هستند. برای مشاهده محصولات بیشتر می‌توانید از طریق سایت آهن‌پرایس اقدام کنید.


موارد کاربرد پروفیل‌ها و لوله‌های شرکت یاران

استفاده از پروفیل‌ها فقط به صنعت ساختمان‌سازی محدود نمی‌شود، بلکه در خودروسازی، کشاورزی، ساخت ماشین آلات صنعتی و نیز لوازم خانگی به کار می‌روند. از طرفی در صنایعی مانند چارچوب‌های در، سقف سوله‌ها و تجهیزات صنعتی نیز کاربرد بسیاری دارند. همچنین محصولات کارخانه یاران مانند لوله‌های آب و گاز هم در ساختمان سازی به کار می‌روند و هم در صنایع مختلفی که با حمل آب و گاز سروکار دارند. در کل محصولات تولیدی این شرکت از پرکاربردترین مصالح و مواد در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی هستند. اگر نیاز به این محصولات دارید خرید تولیدات شرکت یاران را از دست ندهید.


قیمت پروفیل‌های کارخانه یاران

کارخانه لوله و نورد لوله یاران در زمینه تولید انواع پروفیل‌ها و لوله‌ها فعالیت دارد. این لوله‌ها و پروفیل‌ها در ابعاد، ضخامت‌ها و اندازه‌های متفاوت تولید و به بازار عرضه می‌شوند. در حال حاضر این شرکت می‌تواند بنا به درخواست و نیاز مشتری‌های خود این لوله‌ها و پروفیل‌ها را به صورت سفارشی نیز تولید کند. 
بدین منظور می‌توان فقط با یک تماس این محصولات را در اندازه و ابعاد دلخواه سفارش داد. کیفیت مطلوب لوله‌ها و پروفیل‌های شرکت یاران توانسته است این شرکت را به گزینه یک ساختمانسازان و مهندسان ساختمان تبدیل کند. بنابراین می‌توان با خیالی آسوده از این شرکت ثبت سفارش کرد و از بابت کیفیت بالای محصولات آن اطمینان خاطر داشت. 


خرید از کارخانه پروفیل یاران

امکان خرید عمده از محصولات تولیدی کارخانه پروفیل یاران نیز فراهم است. به این منظور فقط کافی است با نمایندگی‌های این شرکت تولیدی تماس حاصل کنید. همچنین می‌توانید از خود کارخانه نیز ثبت سفارش کرده و محصولات مورد نیاز خود را با هزینه‌های بهتر و مقرون‌به‌صرفه‌تری از این کارخانه تهیه کنید. محصولات متنوع، باکیفیت و تضمین‌شده شرکت یاران می‌تواند نیاز شما را برآورده سازد. 


دریافت قیمت به‌روز آهن‌پرایس

برای تهیه محصولات تولیدی شرکت کارخانجات نورد لوله یاران می‌توانید از منبعی به‌روز و مناسب استفاده کنید تا از قیمت‌های روزانه این محصولات اطلاع حاصل کنید. سایت اینترنتی آهن پرایس این امکان را برای شما فراهم می‌سازد که فقط با یک کلیک از آخرین قیمت‌های روز محصولات تولیدی کارخانه پروفیل یاران اطلاع کسب کنید. همچنین آهن پرایس نمایندگی برترین برندهای تولید کننده بازار فولاد و آهن کشور را برعهده دارد. بدین ترتیب می‌توانید با راحتی بیشتری محوصل مورد نظر خود را سفارش دهید و از کیفیت آن نیز خرسند باشید. شما میتوانید با راهنمایی کارشناسان این مرکز علاوه بر اطلاع از آخرین قیمت‌های محصولات و کالاهای مورد نیاز از تحلیل‌های بازار آهن هم استفاده کنید و با اطلاعات کافی و به روز دست به خرید بزنید. 
 

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

-

پروفیل یاران

تماس با آهن پرایس 021-54103 قبل از خرید مشورت کن!