احوال این روزهای بازار مسکن

احوال این روزهای بازار مسکن
احوال این روزهای بازار مسکن

به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار مسکن ، در آخرین روزهای پاییز حجم مبادلات بالایی نسبت به سال گذشته در بازار مسکن به ثبت رسید. اگرچه برخی از کارشناسان معتقدند بازار مسکن از رکود خارج شده اما برخی دیگر می گویند همچنان روند ثبات خود را ادامه می دهد. بنابراین بازار مسکن در برابر پیش بینی های ضد و نقیض قرار گرفته است . بر این اساس مشخص نیست که بازار مسکن در رونق

به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار مسکن ، در آخرین روزهای پاییز حجم مبادلات بالایی نسبت به سال گذشته در بازار مسکن به ثبت رسید. اگرچه برخی از کارشناسان معتقدند بازار مسکن از رکود خارج شده اما برخی دیگر می گویند  همچنان روند ثبات خود را ادامه می دهد. بنابراین بازار مسکن در برابر پیش بینی های ضد و نقیض قرار گرفته است . بر این اساس مشخص نیست که بازار مسکن در رونق است یا هنوز رونقی در این بازار به وجود نیامده است. اگرچه در آخرین ماه پاییز امسال دو رکورد معاملاتی در مسیر رشد به ثبت رسیده اما خرید و فروش ها همچنان با تابستان برابری می کند.
چندی پیش یکی از کارشناسان بازار مسکن گفت : « از اواخر سال گذشته ، مسکن وارد رونق شده و انتظار میرود به تدریج وارد فاز رونق شود.» این درحالی است که بازار با رشد نسبی رو به رو است اما هنوز نمی توان با قطعیت بیان کرد که مسکن از رکود خارج شده است. باوجود آنکه چشم‌انداز بازار ملک با توجه به آستانه جابه‌جایی‌های شب عید، بر تداوم رونق در ماه‌های پایانی سال استوار است اما تغییر محسوس در سطح قیمت مسکن در ماه گذشته، «پایداری بازار در فاز جدید» را با تردید کارشناسان و فعالان بازار روبه‌رو کرده است. قیمت مسکن تحت تاثیر رکورد افزایش معاملات خرید در آذر، از دامنه نوسان ماهانه یک تا دو درصدی هشت ماه اول سال خارج شد و رکورد بیشترین رشد ماهانه در ۲۱ ماه اخیر را به ثبت رساند.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

 

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: