1396/01/29 - 09:55 218 دسته بندی: تحلیل بازار مسکن

افزایش قیمت برای مسکن مهر وجود ندارد


اخبار مسکن مهر حاکی از آن است که عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید اخیرا اعلام کرده: با در نظر گرفتن این که پروژه های مسکن مهردر اکثر شهر های  قیمتهای نهایی پروژه‌ها در سال گذشته مشخص شد و افزایش قیمت نداشته‌ایم.حسن روانفر اظهار کرد: شرکت عمران شهرهای جدید پیرو پرسش‌های اخیر برخی خبرگزاریها و رسانه‌ها مبنی بر افزایش قیمت تعدادی از پروژه های مسکن مهر شهرهای جدید کشور این موضوع را تأیید نمی‌کند.

وی افزود: قیمت واحدهای مسکن مهر از سال گذشته نهایی شده که پیمانکاران این موضوع را پذیرفته‌اند و بر طبق آن موظف به تکمیل واحدها هستند. به اعتقاد ما با وجود افزایش تسهیلات از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان کمک خوبی به متقاضیان و پیمانکاران شده و لذا افزایش قیمت، توجیهی ندارد.

عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید تاکید کرد: هیچ پیمانکاری حق مطالبه بدون هماهنگی با شرکت عمران شهرهای جدید را از متقاضیان نداشته و این کار خلاف قانون است.

به گفته روانفر، هرگونه خبر و گمانه زنی مبنی بر افزایش قیمت واحدهای مسکن مهر در شهرهای جدید کشور، نادرست است و اعلام می‌کنیم قیمت های نهایی طبق مصوبات قبلی پابرجا خواهد بود.