افزایش مدت بازپرداخت وام مسکن

افزایش مدت بازپرداخت وام مسکن
افزایش مدت بازپرداخت وام مسکن

​عباس آخوندی، وزیر راه و شهر سازی گفت: با توجه به اقدامات جدید دولت در بخش مسکن، قرار است اقساط وام مسکن کاهش پیدا کند. وی افزود: با توجه به زیاد شدن سقف تسهیلات خرید مسکن، از 20 میلیون تومان به 160 میلیون تومان برای زوج های جوان، می توان به افزایش قدرت خرید شهروندان و همچنین افزایش خرید و فروش مسکن امیدوار بود. با افزایش مدت باز پرداخت ...

عباس آخوندی، وزیر راه و شهر سازی گفت: با توجه به اقدامات جدید دولت در بخش مسکن، قرار است اقساط وام مسکن کاهش پیدا کند.

وی افزود: با توجه به زیاد شدن سقف تسهیلات خرید مسکن، از 20 میلیون تومان به 160 میلیون تومان برای زوج های جوان، می توان به افزایش قدرت خرید شهروندان و همچنین افزایش خرید و فروش مسکن امیدوار بود. با افزایش مدت باز پرداخت وام مسکن، میزان اقساط آن کاهش پیدا می کند. در صورتی که بانک مرکزی با افزایش مدت بازپرداخت موافقت به عمل آورد، مدت سپرده گذاری کم شده و قدرت خانوارها برای باز پرداخت آن افزایش می یابد.

ویزیر راه و شهر سازی با بیان اینکه بیشتر کشورهای توسعه یافته، از همین طریق توانستند قدرت خرید را در بخش مسکن افزایش دهند، عنوان کرد: طبق گزارشات بانک مرکزی، در اکثریت ماه ها نسبت به مشابه آن در سال گذشته، مقدار خرید و فروش در حوزه مسکن رشد قابل توجهی داشته است.

 

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

 

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: